Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Trochę głupie pytanie ale czy w #aso #fiat mogą mieć dostęp do numerów części #chrysler albo mogą mi coś ściągnąć na zamówienie?

#motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScaRRyMaN: dzięki za info, nic specjalnego, stratus cabrio, potrzebuje wtryskiwaczy prawdopodobnie.

Niestety części jak na lekarstwo, jak robiłem zawieszenie to musiałem zamawiać z 5 różnych sklepów części, i połowę odesłałem bo nie zgadzało sie ze stanem faktycznym, a żaden mechanik nie chciał na własną rękę nic szukać i zamawiać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ScaRRyMaN: dobra strona, napewno zapisze.
Tylko w stanach był pod nazwą sebring, i poza nazwa praktycznie nic się nie zgadzało bo części były współdzielone z breezem i cirrusem. A na tej stronie nie można wybrać czy ma być cabrio czy coupe/sedan.
I zdarzyło się że zamawiałem gumy stabilizatora czy tuleje które w ogóle nie pasowały. Więc tym razem podjadę do ASO może coś podadzą. Ewentualnie od biedy wyciągnę sam wtryskiwacz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateusz-skrzyniecki1: @ScaRRyMaN: w ASO powiedzieli że część nie dostępna na żadnym z rynków :p, ale chociaż podali numer części . I po numerze na allegro trafiła się cała listwa z wtryskami za 50zl podobno sprawna :p.
  • Odpowiedz