Wpis z mikrobloga

@Lililijka: Koty, Koterski, nachlani Głowaccy, to są tematy w miarę neutralne i albo ludzie przechodzą obok nich obojętnie, albo się z nich śmieją. Serio chcesz zrobić z tego tagu, gdzie każdy mimo różnych poglądów wchodzi, żeby pośmieszkować, czy wspólnie pokomentować wyścig, takie samo szambo, jak jest na głównej, gdzie idioci się wyzywają od lewaków i prawaków?
@rolnik_wykopowy W temacie aborcji tak. To jest akurat ważniejsze niż wszystko inne. I ja poważnie pisze. Gdyby ktoś kazał mi urodzić zdeformowane dziecko, które przeżyje kilka minut/godzin/dni to bym się zabiła.
Kolega Koxu nie pierwszy raz popiera takie prawo.
To jest akurat ważniejsze niż wszystko inne.


@Lililijka: I jest codziennie w gorących post kogoś, kto daje namiary na bezpieczną aborcję. Na głównej co drugi dzień, jak nie codziennie jest jakiś temat związany pośrednio, lub bezpośrednio z aborcją, a co oczywiście za tym idzie z polityką. Z każdego miejsca w internecie wylewa się na czytelnika nachalna polityka. Czy chociaż ten tag może bez niej pozostać?
Koledzy i koleżanki, już Wam parę razy pisałam, że posty niezwiązane z F1 trzeba zgłaszać i specjalnie je robię. Mam nadzieję, że w końcu coś dotrze.