Wpis z mikrobloga

@vympayer: Tak więc pamiętajcie panowie, nie branie dziewczyny po mokebe to dyskryminacja a nie szacunek do samych siebie. Nie ważcie się odrzucać witaminek wy intzele ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@vympayer: ale pamiątka w formie kolekcji chorób wenerycznych, czy upośledzonej zdolności tworzenia trwałych relacji oraz wywalonych w kosmos wymagań, przez co nie zadowoli sie przeciętniakiem, w spadku po karuzeli zostaje.
  • Odpowiedz
@77023: szczerze mówiąc obecnie raczej nikt się nie zadowoli przeciętniactwem, bo ładnych ludzi bardzo mało, ale przeoranie przez 100 czadów powoduje odkobiecenie na pewno
  • Odpowiedz
@Mest666: kuki to inna kwestia, mówie o przeciętnym niebieskim, mu do stałego związku wystarczyłby jego różowy odpowiednik i byłby zadowolony.
  • Odpowiedz
Z jako posiadacz monstercocka (24.5 x 17.5) słyszałem od partnerek, że to nie jest stricte rozciągnięcie tylko przyzwyczajenie się do pewnego poziomu doznań wynikających z wypełnia dorodną lancą.
  • Odpowiedz
  • 3
@BigKahunaDick obecnie wśród młodych kobiet problemem jest nadmierne napięcie miesni dna miednicy, a nie nadmierny luz, a tymi polecanymi ćwiczeniami bez opieki fizjoterapeuty mozna sobie zrobić poważną krzywdę.
  • Odpowiedz
@BigKahunaDick łaskawie zamknij mordę na tematy na których jak widać żadnego pojęcia nie masz.
Przez takich ludzi jak ty ja mam problemy. Oddałbym majątek zeby mieć luźniejsze mięśnie. Ale nie, trauma i spierdoxy robią swoje :)
  • Odpowiedz