Wpis z mikrobloga

@Metrozaur: wygrzebałęm gdzieś niedawno z ENG dubbingiem, oglądałem, oglądałem i jak zostało mi 4-5 epów do końca przestałem - nie dlatego, że mi się nie podobało, ale daltego, że nie mogłem znieść, że to już koniec.
  • Odpowiedz
@Metrozaur: wg. PL Wikipedii

Seria piąta nie została wyemitowana w Polsce.


Wg. listy odc z tego samego artykułu na wiki odcinki z Terrą to Drugi sezon i tak był on cały skoncetrowany wokół Terry. Napewno było jeszcze walka z Ojcem Krwiakiem i jego podwładnymi, którym sprał mózgi, coś tam o Gwiazdce i Raven otrzymała swój Arc - tyle pokazali w PL, musiał to być bo ja to jeszcze pamiętam. A jak
  • Odpowiedz
@Necer: Wydaje mi się, że w Polsce emisja skończyła się po tym, jak Raven pokonała Trigona (swojego ojca demona), a ostatnia seria ta, gdzie np. była Terra-ale nie Terra w Polsce nie ujrzała światła dziennego
  • Odpowiedz
@GlodnaCykada: nie, emisja w PL skończyła się pokonaniem Trigona. W piątym sezonie, który nei był emitowany w PL walczyli z Mózgiem i jego gorylem. Terra była w drugim sezonie.

ta, gdzie np. była Terra-ale nie Terra

wytłumaczysz o co cho?
  • Odpowiedz
@Necer: Wiem, że cały "arc Terry" był w sezonie drugim, a o co chodzi już tłumaczę. Otóż chodzi mi o to, że w sezonie piątym - a dokładnie w ostatnim odcinku serii, czyli odcinku 13 tegoż sezonu Beastboy/Bestia spotkał dziewczynę która wygląda i brzmi dokładnie jak Terra. Long story short podążył nawet za nią do szkoły i starał się przekonać, że jest Tytanem jak on itd. i czy nie może być
  • Odpowiedz