Wpis z mikrobloga

Dodaję #cciv 45 @ $32.9

CCIV jest obecnie i będzie zashortowywane (jeśli takie słowo istnieje) na smierć. Z 3M dostępnych akcji zostało 360K do grania na krótko.

Dla mnie kolejne duże wejście to okolice $25 co będzie absolutnym żartem odnośnie ceny. Na zdjęciu CEO Lucid wyjaśnia tak źle przez wszystkich interpretowane valuation. Ludzie bardzo szybko zapomnieli w co zainwestowali. Dla mnie CCIV od początku było inwestycją długoterminową, dlatego śmiechy hejterów o spadku nie robią na mnie wrażenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję że korekta nie skończy się tak szybko bo czekam na zaksięgowanie przelewu i jedziemy z tematem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda #m4dlachalabaly #inwestycje
Pobierz
źródło: comment_1614188820YgYwkKyCqs93DouUuzWtw1.jpg
  • 32
@Chalaballa: czytając twoje wpisy co raz bardziej widzę analogię do GME tylko tam była trochę większa skala. Tak, aby trochę obalić twoją tezę rzucę przykład, że dostępna liczba shortów na GME 27.01 wynosiła tylko 200K przy opłacie >50%. Wiemy co stało się w lutym. Także to że liczba shortów na cciv zmniejsza się przy stosunkowo mały wzroście do opłaty to jeszcze nic nie znaczy. Pamiętaj, że SI może wynieść ponad 100%
Dla mnie kolejne duże wejście to okolice $25 co będzie absolutnym żartem odnośnie ceny


@Chalaballa: dlaczego tak uważasz skoro to SPAC więc właśnie wlazł za $10?

Tzn rozumiem że IPO czy pseudo IPO daje niższa cenę niż wycena rynku no ale co innego "wycena była za niska" a co innego mówić że +150% względem pseudo IPO to "żart"

Ale generalnie to na czym oceniasz swoją wycenę lucid?
@Chalaballa: ja kupiłem wczoraj @34.69 i chociaż uważam, że to przyzwoita cena to dupa trochę boli, że dzisiaj jest jeszcze taniej. Oby nie bolała jeszcze mocniej jak spadnie poniżej 30. Na szczęście w długiej perspektywie kierunek jest jeden ( ͜͡ʖ ͡€)