Wpis z mikrobloga

@gotiman13: Pewnie dlatego walczą o parytety u władzy i kierownictwa dyskryminując mężczyzn, którzy przez to mają trudniej się tam dostać. Pewnie dlatego chcą darmowych kursów, staży, ułatwień w nauce na trudnych studiach, mimo że to mężczyźni rzadziej uzyskują wyższe wykształcenie. Pewnie dlatego mówią cały czas jedynie o gwałtach na kobietach, a nie uwzględniają przymuszania mężczyzn do seksu przez kobiety - made to penetrate. Pewnie dlatego nie chcą karać alienacji rodzicielskiej którą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WhitePilled: na czym opierasz tak optymistyczne przewidywanie? To, że ludzie na wypoku wiedzą to jedno, w mainstreamie blackpill nie istnieje poza lżącymi słabych mężczyzn artykulikami, a feminizm wchodzi w doktrynę każdej instytucji czy korporacji. Czemu miałoby sie to zmienić?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhitePilled: I co z tego? Tak samo incel, co to zmienia? Praktycznie cała kultura jest w większym lub mniejszym stopniu przejęta przez doktrynę skrajnie progresywną. Imo to ma większe znaczenie niż nastolatkowie znający memiczne słowa.
@WhitePilled: przypomina mi się pewien mem z politykami. Nie chcę mi się szukać, ale szło mniej więcej tak:
-kradnie pan z budżetu?
-tak, a co?
-nie boi się Pan, że ktoś się dowie?
-no pan się właśnie dowiedział no i co?

Nie ma żadnej gwarancji, że gdyby nawet wszyscy w tym kraju wiedzieli o dyskryminacji mężczyzn to coś by się zmieniło. No chyba, że ktoś z tu obecnych jest wyznawcą idealizmu
@gotiman13: No to podyskryminujmy pozytywnie może kobiety, by wyrzucać je ze studiów i dawać miejsca mężczyznom, bo jednak liczby się nie zgadzają na niekorzyść mężczyzn?

Może podyskryminujmy pozytywnie kobiety w korpo, gdzie pracuje więcej kobiet i wyrównajmy to mężczyznami?

Może podryskryminujmy pozytywnie kobiety, by to one pracowały do 75 roku życia w ciężkich pracach, a faceci do 55 przy biureczku?

To biali faceci pieprzą głównie takie głupoty jak wy tutaj


A