Wpis z mikrobloga

Ma ktoś łuk z aliexpress? Wypatrzyłem jakieś ale nie ma znaczącej różnicy. 60lbs mi się wymarzył myślę że to za mało ale więcej nie ma. Bym wstawił link ale nie wiem jak się je robi w apce Ali. #lucznictwo co w nich może być nie tak? Połamią się jak je napnę?
  • 28
@huntforfur: @Phatee dobrze Ci mówi, że to za dużo. ile to ja już kozaków spotkałem, którzy rzucali się na takie łuki "ja nie dam rady?!" a później albo łapali kontuzje albo po 20 strzale posyłali strzały w kosmos.
@huntforfur: To ile możesz podnieść nie ma znaczenia. Nawet jak naciągniesz 60lbs (co pewnie ostatkiem sił się uda) to spoko, ale pamiętaj że z tego łuku będziesz chciał trochę postrzelać a nie oddać 2 strzały i nara. Może zamiast tradycyjnym porozglądaj się za bloczkowym, one mają regulację siły naciągu, więc razem z rozwojem mięśni będziesz mógł zwiększać naciąg.
@huntforfur: Człowieku, nie wiesz, w co się pchasz z tym 60lbs. Łuk to nie sztanga. Nieważne jest to ile dźwigasz, bo przy łuku pracują inne partie mięśni. Kupowanie takiego mocarza nie mając obycia z łukami nie jest głupie - to czysty idiotyzm.

I już nawet nie chodzi o to, że będziesz się męczył, że nie będzie Ci to sprawiać frajdy i w nic nie będziesz trafiał, bo to nie Ty będziesz
@sm_m: @drakan8: nigdzie nie ma na jakiej zasadzie dobrać pierwszy łuk, piszą o oddaniu 100 strzalow bez zmęczenia, albo po prostu 15 kg dla mężczyzn a 10 dla kobiet, Czyli nic bo każdy jest inny. Jutro zobaczę jak dużo dam radę jakim ciezarem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@huntforfur: jak już tak chcesz testować z ciężarem to podnieś go potrzymaj z 2 min i powtórz tak 100 razy, podczas jednego treningu oddaje 150-200 strzałów