Wpis z mikrobloga

W Warszawie powstanie hostel dla osób LGBT+ - https://www.wykop.pl/link/5971957/w-warszawie-powstanie-hostel-dla-osob-lgbt/

Wykopki oburzają się, że po co hostel dla LGBT kiedy w polsce nie ma homofobii, po czym (jak zwykle) wysrywają homofobiczne bagno:

homosie xD

Sodoma i gonora

A mnie zastanawia jak oni w takim hostelu będą sprawdzać że jesteś homo? Będą jakieś testy?

dildos musi wejść co najmniej na 20cm

Kiedy tęczuś potrzebuje hostelu?

LPG


Poziom niepomności lvl 100¯\_(ツ)_/¯

#shitwykopsays #neuropa #lgbt #bekazprawakow
Holiday - W Warszawie powstanie hostel dla osób LGBT+ - https://www.wykop.pl/link/597...

źródło: comment_1614161536EoB1Uzm3vC4rBvjXMnEliP.jpg

Pobierz
  • 31
@Holiday: czasami jak czytam tego typu treści to się za głowę łapie, jak głęboko ludzie mają zakorzenioną homofobię, że nawet nie są w stanie tego zauważyć, że sami sobie przeczą.

nie mam nic do gejów, niech sobie robią co chcą jak lubią

ale chodzenie za rękę po ulicy to jednak trochę przesada, gorszy mnie ten widok

co? przecież nie jestem homofobem
@Holiday Lewactwo drze japę, że z publicznych pieniędzy idzie na Kościół.

To samo lewactwo usprawiedliwia wydawanie publicznych pieniędzy na Kościół lgbt.
Ciekawi mnie ta pokrętna logika, która jest zawsze w tych znaleziskach:


1. W Polsce nie ma homofobii lewaku!

2. ale LGBT+ to dziwolągi, odstępstwo, patologia i generalnie niech nie wychodzą z domu


@Holiday: phi, mi typ niedawno tutaj tłumaczył że można uważać wszystkich czarnych za debili oraz złodziei i nie będzie to rasizm ¯\_(ツ)_/¯
@Holiday: ja do nikogo nic nie mam niezależnie od rasy, płci, orientacji itd itp, ale #!$%@?! mamy konstytucyjne równouprawnienie, specjalne traktowanie jakiejś grupy będzie się zawsze kończyło sprzeciwem
Skandal we Francji. Chodzi o „nadużycia” dotyczące działalności tak zwanych „hosteli bezpieczeństwa dla osób LGBT”, które od wielu lat są dotowane z budżetu państwa i kasy miast. W 2019 roku miały one „pod opieką” 474 młodocianych homoseksualistów i osób transpłciowych. Raport eufemistycznie mówi o „quasi-sekciarskiej działalności”, fatalnym zarządzaniu i dość swobodnym dysponowaniu funduszami.



„Le Refuge” jest uznane od 2011 roku za organizację „wyższej użyteczności publicznej”. W 2020 roku stało się fundacją, której
@Holiday: Nie mam nic pomocy osobom wyrzucanym za młodu z domu. Trzeba, warto, ta inwestycja się zwróci. Ale jednak mam zgrzyt z tym, że Państwo wspiera młode, często zagubione osoby w tym, by po prostu zerwały więzi rodzinne i poszły często w dziwne środowisko.

Fajnie, jakby była pomoc dla LGBT gnębionych w domu. Ale czy to nie będzie "stary Cię #!$%@?, chodź do nas?" Przecież robi się moda na LGBT, a
1. W Polsce nie ma homofobii lewaku!


@Holiday: a w którym kraju nie ma jej w ogóle i czy można zorganizować jakieś przesiedlenie?
Dziwne by było by kraj bez niej istniał jeśli jest dość duży. Tak samo z heterofobią, jakaś osoba się znajdzie. A skoro wystarczy jeden homofob by kraj był homofobiczny to bardziej mi zależy na tolerancji i różnorodności, bo widać osoby homo żyją koło homofobów i nie chce im