Wpis z mikrobloga

#cbd
Słuchajcie chciałem kupić olejek CBD, ale nie siedzę w temacie, a naczytałem się sporo o #!$%@? producentach, którzy zawyżają mocno ceny i dostarczają produkt słabej jakości. Ostatnio kupowałem jakiś w sklepie stacjonarnym, ale teraz bym chciał kupić coś droższego, więc zanim wydam kasę to chciałem zrobić szybki risercz. Na co zwrócić uwagę, jakich producentów polecacie, albo czy ewentualnie można coś kupić stacjonarnie w #wroclaw?
  • 8
@Suplement_Diety: smak to tam nie ma dla mnie jakoś specjalnie znaczenia, czytałem gdzieś ostatnio o jakimś producencie, który robił olejki ze śmieciowych części rośliny i byly po prostu słabej jakości. Chciałbym uniknąć bubli, a strasznie dużo się tego teraz zrobiło i trzeba oddzielić gówno od pieniądza.
@pekak: poczytaj na blogu stonerchef o olejkach cbd. Oni polecaja eirhealth (maja do niego kod znizkowy). Plusem eirhealth jest precyzyjna metoda dawkowania (ml), a nie tak jak wiekszosc - kropelki...
Osobiście uzywalam jedna butelke Eirhealth, jedna butelke dutchtherapy i teraz kupilam przez promocje na mirko hempmont.
Skutecznosc olejkow oceniam w tej kolejnosci jak je wypisalam :)
Hempmont chyba w ogole na mnie nie dziala. Po dwoch pierwszych rzeczywiście czulam dzialanie.