Wpis z mikrobloga

zainspirowany filmiki incelmatics o demografii
postanowiłem sprawdzić czy w Polsce tez jest nadwyżka młodych mężczyzn
jest jak w każdym rozwiniętym kraju

zrobiłem takie ułomne kwadraciki zakładając ze mężczyźni rywalizują o kobiety w swoim wieku lub max 5 lat młodsze
i wychodzi ze jeżeli urodziłeś się w latach 90-00 to masz #!$%@?, gdyż trafiamy w nisze gdzie rodziło się najmniej dzieci w historii danych dostępnych na GUS od 1970, co za tym idzie aktualnie jest najmniej dziewczyn w wieku 18-21 lat w powojennej historii tego kraju. Jak miałeś ochotę zbałamucić jakaś studentek 1-3 roku to rywalizujesz ze stadem wolnych samców w wieku 20-35 lat, gdzie z każdego roku deficyt kobiet sięga 10-12k. (z tego samego powodu teraz tak łatwo dostać się na studia, bo limitów żadna uczelnia nie zmniejsza bo po co, maturzystów mniej)
Chyba nic dziwnego ze najbardziej na strajkach kobiet krzyczą te młode Julki skoro korzystne warunki do hipergamii stworzyły im się same.

However, jest promyk nadziei dla młodych Oskarów urodzonych w latach 2005-2010, wbijają się oni w krótki wyż demograficzny ze szczytem ok 2010 roku. Wtedy młodych studentek szukających starszego o max 5 lat chłopaka będzie więcej niż tych ze chłopaków.

#blackpill #redpill #przegryw #demografia #ludnosc
valko77 - zainspirowany filmiki incelmatics o demografii
postanowiłem sprawdzić czy ...

źródło: comment_1614143944oYrkrtA4VXumymnTRgX5Fk.jpg

Pobierz
  • 28
@valko77: i wiem ze kobiety chętnie wiążą się również z więcej jak 5 lat starszymi, ale to tylko pogłębia problem, niestety ówczesne rządy SLD nie zachęcały do robienia dzieci, dopiero kilka lat po wejściu do Unii trochę ten kraj ruszył, no ale za PiSu mimo 500+ znów rodzi się co raz mniej :(
@valko77:

Interesujące dane. Tytułem uzupełnienia dodam jednak, że najczęstrzym przypadkiem są pary rówieśników - 30 proc wszystkich par - gdzie różnica wieku wynosi mniej niż rok [nie ważne w którą stronę]. Kolejnym przypadkiem jest, kiedy mężczyzna jest od roku do dwóch starszy - 20 procent wszystkich par. Sytuacja nnie jest więc taka przesrana jak pokazują Twoje prostokąty, ale faktycznie jest nieciekawie.

Z dobrych wiadomości - za 6-7lat na rynek zacznie wchodzić
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@rouli: @Uriel12: już wam tłumaczę swój pogląd - gość 35 lat, powiedzmy że ustatkowany z mieszkaniem, oszczędnościami i dobrze płatną, stałą pracą w dużym mieście wojewódzkim. Niestety że względu na wiek i geny na głowie włosów malutko, niski wzrost bo zawsze taki miał, twarz również nie wyjściowa z pierwszymi zmarszczkami. Ponadto nigdy nie miał kontaktów z kobietą, nigdy z nikim nie był i oczywiście jest prawiczkiem. Czy wy sobie wyobrażacie,
@Mazurski_Separatysta:

Rozumiem. Cóż prawdą jest, że jak ktoś nie za ruchał do 20. Roku życia to już raczej nie zarucha. W każdym razie z roku na rok statystyka będzie coraz gorzej wróżyć

Edit: ale jak ktoś ruchał całe życie to później mając 28 lat słyszy od 18 lat niej kochanki "hahaha pewnie Ci nieźle ego rośnie, że sypiasz z 10 lat młodszą laską haha". Miała cholera rację