Wpis z mikrobloga

@fen1x: kolego co ty tam #!$%@???? Bo #!$%@? farmazony jak PiSowksi partyjniak. Prawda jest wiele rzeczy, daje sobie urwac reke ze mieszkasz w miescie. Do mnie przyjeżdżasz ewentualnie #!$%@? smieci po eskapadzie w góry... ale co ja tam wiem.¯\_(ツ)_/¯ Ty kur2a widzisz wiecej. Ludzie twojego pokroju na zwrocenie im uwagi powiedzieli mi ze przeciez tu jest kosz na smieci i tak ci sami ludzie pisza w internetach ze zabieraja smieci ze
  • Odpowiedz
kolego co ty tam #!$%@????


@BoskiPrototyp: Coś co ma przynajmniej pokrycie w faktach.

Bo #!$%@? farmazony jak PiSowksi partyjniak.


@BoskiPrototyp: Ja rozumiem, że od jakiegoś czasu zrobiło się modne nazywanie ludzi o innych poglądach "PiSowcami", "lewakami", "prawakami", ale uwierz mi, jakbyś napisał coś merytorycznego byłoby lepiej. Naprawdę.
  • Odpowiedz
@fen1x: ja tez wiele rzeczy rozumiem ale obludy i #!$%@? nie zrozumiem. Codziennie prawie biegam kolo szlaku i wiem ile smieci zostawiaja mlodzi ludzie z krakowa np. Jak sie w koszu nie miesci to obok do worka. Ci sami ludzie narzekaja na smog. Czy ja ci mam cos udawadniac? Nie musze i nie chcę... a co do lasu to wiem ile u mnie wycieli i jakie nadlesnictwa powstaly za rzadow PO
  • Odpowiedz
@S__a69: Gdyby ci płacili to jeszcze bym zrozumiał. Za coś trzeba kupować koks, prezerwatywy, jedzenie a może i czasem prezent matce na urodziny. Powiedz (dla własnego dobra!) że ci płacą.
  • Odpowiedz
@BoskiPrototyp: Mój argument w skrócie: Z uwagi na wojenną zawieruchę i rabunkową gospodarkę zaborców powojenna Polska startowała z bardzo niskiego poziomu zalesienia. Jednakże z roku na rok systematycznie zalesiano coraz większe tereny i z racji tego mamy o 50% więcej powierzchni lasów niż zaraz po wojnie. Co podsumować można: Nie jest bardzo dobrze, ale nie jest też źle.

Twój argument: Ja coś rozumiem ale nie rozumiem. PO i PiS coś tam.
  • Odpowiedz