Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co Was trzyma przy życiu? Pytam całkowicie poważnie. Coś oprócz mom will be sad.

#przegryw #depresja #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6035102b457f0a000b19f6e6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: choć w obliczu nieskończenie długiego black screena po wyciągnięciu kity nasz żywot zdaje się nie być nawet klatką w bardzo długim filmie to trzyma mnie świadomość, że drugiej takiej przygody nie będzie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nieumiejętność do przełamania strachu i skutecznego zaciukania się.

niestety wszystkie skuteczne metody nie są dla tchórzy, a ja takim jestem

jedyne co mnie utrzymuje na tym świecie od długich lat, ale bardzo skutecznie
  • Odpowiedz
PonadgabarytowyDrań: Strach przed śmiercią, przed trwałym kalectwa, ból rodziców, których kocham. Mimo, że szczerze nienawidzę tego życia, to bardziej czuje odrazę do świadomego zadawania sobie samemu bólu, widziałem kiedyś filmik z eutanazji w klinice Dignitas w Belgii i pomimo, że kobieta dochodziła że spokojem, to atmosfera budowana w tym pokoju mnie przerazala, od dziecka bałem się śmierci, samobójców...boję się po prostu

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem.. raczej tylko fakt że życie człowieka jest śmiesznie krótkie w kontraście nawet do skały na której żyjemy która ma 4 000 000 000 lat a człowiek 76lat.

Po prostu wyczerpać do końca to co jest żeby się nie zmarnowało i nie wywalać czegoś co jeszcze jest dobre albo działa. I obserwowanie co się wydarzy na świecie.
Tak to nic innego niestety.
  • Odpowiedz