Wpis z mikrobloga

Po długich testach na pokładzie Mobile Vikings, odpaliliśmy WiFi Calling oraz VoLTE. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Arsenał komunikacyjny dostępny dla naszych Vikingów powiększa się o usługi, które pozwolą na łączenie się z siecią komórkową za pomocą WiFi i obniżenie kosztów rozmów poza granicami kraju oraz poprawienie jakości połączeń we wnętrzach budynków i miejscach, do których fale radiowe docierają z utrudnieniem. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#mobilevikings #telefony #wificalling

  • 51
trochę nie rozumiem tego że właśnie odpaliliście bo korzystam z tego od kilku miesięcy, czy to znaczy że byłem w gronie testerów?


@cocamide: Niektóre nowe numery automatycznie miały usługę włączoną już od jakiegoś czasu. Teraz jest dostępna dla wszystkich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MobileVikingsPL: możecie włączyć volte i vowifi dla mojego numeru, aby działało niezależnie od modelu urządzenia? Tak jak jest u pomarańczowych. Nie będę się skarżył na ewentualne problemy, mogę być Waszym testerem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dodacie opcje kupna pakietow internetu, za pieniadze, ktore sa juzn a telefonie?


@akapasappls: W tej chwili nie planujemy takiej funkcjonalności. Taryfy zasilające konto złotówkami (Standard 19 i Standard 29) są przez nas podtrzymywane, ale nie zamierzamy ich już rozwijać. Wciąż możesz wykorzystać saldo konta do surfowania za 1gr/MB - środki będą pobierane na bieżąco na podstawie zużycia.