Wpis z mikrobloga

Ten pampolini to rozumiem, że czuje się lepszy od szczura wodnego? XD jedyna różnica między tym zjebem a szczurem wodnym jest taka, że szczur sra pod siebie, ale poziom wypowiedzi u obydwu - patologiczne #!$%@? umysłowe xD

#kononowicz #patostreamy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonimowybagatelizator: ale wczoraj ładnie pojechał po szczurze, ale lepsze takie traktowanie niż glaskaanie naszego 5cm chłopca jak pato. Najlepsze to jest to tłumaczenie narkomana, że on tylko chciał te butelki w lesie posprzątać i że pampolini przerabia filmiki xD
  • Odpowiedz
@anonimowybagatelizator: Społeczniak męczy ćpuna bo nie jest w stanie stanąć z kims na równi sobie. Jedynie tu może wyładować swoją frustracje- jak policjanci, którzy byli gnębieni w szkole i potem to robia przy każdej okazji obywatelom w ramach zemsty. Jak widac dużo jest społeczniaków.
  • Odpowiedz
@ACE41: @anonimowybagatelizator: kupcie Ćpunowi kawałek lasu, zapas rocznego nitro i zaproście go do siebie. :)

Jesteście albo j3b4nymi piwniczakami albo macie po 15 lat, życie w internecie, zero znajomych i zero rozrywki poza piwnicą, komputerkiem i grami.
Typ bardzo dobrą robotę robi. Takich jak ja jest tutaj wiele, którzy mają dzieci i w ciepłe dni wychodzą do lasu na spacery, pojeździć rowerami. I wyobrażasz sobie taką sytuacje dzbanie
  • Odpowiedz
@kujaj00r: Nie oceniaj innych swoją miarą. To Ty jestes no live skoro namiętnie oglądasz typa biegającym cały swój wolny czas za jakimś narkomanem. Pewnie jakby pojawili się ludzie chodzący z kamerkami do żuli spod monopolowego albo Żabki to też byś się fascynował. Dla mnie to zwykłe społeczniactwo i tak naprawdę to mam gdzies co robi suchodolski- jak dla mnie to może się nawet i zacpać- mam ciekawsze rzeczy do roboty
  • Odpowiedz
@ACE41: przytykasz mi, że spędzam swój czas wolny (którego defacto w pracy jaką mam mam go czasami aż za dużo ale nie mogłeś tego wiedzieć), że oglądam typa co biega z kamerą za Ćpunem, a sam odpowiadasz mi 3min. po tym jak odpisałem Ci na komentarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zrozumieliśmy się - dla mnie (Ćpun) ten człowiek to jest zero, może się zaćpać, może
  • Odpowiedz
@kujaj00r: Nic Ci nie wmawiam,a jedynie wyciągam to z kontekstu, że się interesujesz sytuacją siedzenia w lesie co opisujesz. Wiesz takie gadanie o przyrodzie to tylko pretekst bo jeśli to byłoby najważniejsze to typ poszedłby i przegonił,a nie robił sobie filmy, kanały, relacje, live. Jak ktoś mi albo mojej rodzinie sprawia problemy to nie chodzę tam z kamerami tylko załatwiam sprawę.
Ja oglądam od 2006 roku i typ ganiający ćpuna
  • Odpowiedz
@ACE41: skoro oglądasz to od 2006r to mniemam, że jesteś już duży chłopczyk, a dalej nie rozumiesz podstawowych spraw...
Typ chodzi - przegania i to nagrywa, pokazuje Nam widzom prawdę, a nie fałsz ( ͡° ͜ʖ ͡°) jaki ćpun (zresztą to każdy wie) jest zakłamany. Niech robi, na prawdę boli Cię to, że typ otworzył swój kanał, ma paru widzów, wrzuca relacje i ma jakiś grosz
  • Odpowiedz
@kujaj00r:Z tego co widzę to Ty tu nie jesteś w stanie ogarnąć podstawy- nie obchodzi mnie Suchodolski, ani jakieś prawdy czy fałsze, ani to co duka do michy. Jest mi kompletnie obojętny i nie zajmuje sobie nim czsu.
Jak widać niektórych bawi bieganie za zaćpanymi albo pijanymi ludźmi, ja mam inne horyzonty.
Równiez nie mam zamiaru analizowac kolejnej pijawki, która jest zależna w internecie od Konona.
To co robicie jest
  • Odpowiedz
@ACE41: nazywasz społeczniactwem to, że typ jeden z drugim masowo przeganiają ćpuna Nitro z lasu? ( _)
Nie mam więcej pytań. Smacznej kawusi życzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kujaj00r: Nazywam społeczniactwem zjawisko biegania za typem który ziapie klej. Jest to tania sensacja na poziomie newsów w Fakcie czy super expresie. Jak widac mamy pokolenie, które zamiast zająć się sobą robi wszystko aby na kogoś gdzieś donieść albo zgłosic.
Jak ktoś jest obcym narkomanem to jego sprawa i zdrowie,a jak komuś przeszkadza, że zajmuje miejsce zabaw jego dzieci ( w co wątpie, że dzieci bawią w lesie) to się
  • Odpowiedz