Wpis z mikrobloga

#batwoman #seriale #arrowverse #dc #dccomics

No to tak, serial w 2 sezonie jest pare poziomow wyzej niz w 1. Wymienili glowna aktorke, ktora potrafi grac, dodatkowo albo zamienili wszystkich scenarzystow, albo ci dostali jakiegos oswiecenia, bo fabula nie jest tak tragiczna jak poprzednio. Nadal jest to guilty pleasure, ale juz mniej wstyd ogladac.

Natomiast oddzielna kwestia to Rachel Skasten i rola Alice. Jak dla mnie jest to nie tylko najlepszy antagonista w #arrowverse co po prostu najlepsza postac w calym tym swiecie. Aktorka niesamowicie ogarnela ta role, mimo, ze scenarzysci rzucali jej klody pod nogi przez caly 1 sezon. Mam nadzieje, ze za jakis czas dostanie cos wiekszego do zagrania, bo serio zrobila cos z niczego.
miki4ever - #batwoman #seriale #arrowverse #dc #dccomics

No to tak, serial w 2 sez...

źródło: comment_1614031605DxHipwQJ0nWEc1vPu6dRxs.jpg

Pobierz
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: Ja omijam szerokim łukiem seriale CW, a te z DC to już w ogóle. Do dzisiaj nie wiem jakim cudem udało mi się wytrwać 10 sezonów Smallville xD 2 sezony Arrow świetne, później gówno. To samo z Flashem. Teraz jak widzę znak CW i DC to klikam krzyżyk xD A Zdaje się za 2 dni premiera tego nowego serialu z Supermanem xD Łooooo to dopiero będzie bengier xD