Wpis z mikrobloga

#radiomaryja #bekazkatoli

Przez przypadek słuchałem sobie mądrości ks. dr hab. Roberta Skrzypczaka - Katecheza: Kazanie pasyjne

Antychryst przyjdzie jako wielki humanista, od praw zwierząt praw kobiet..... czysta zabawa, warto zapodać #lsd lub coś podobnego dla poprawy klimatu odbioru

https://www.radiomaryja.pl/multimedia/katecheza-kazanie-pasyjne-ks-dr-hab-roberta-skrzypczaka/
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiecejszatana: w stroniących od kontaktów z nowoczesnym "przepełnionym nieżądzą" światem kręgach odłamów chrześcijaństwa istnieje podobne pojęcie światowości. Zła pod postacią świeckich globalistów. Na tyle postępowych, pewnych siebie i bezkompromisowych, że aż obrazoburczych wręcz i zagrażających spójności własnego ja dla trwających w wierze i hołubiących tradycji (jaka by ona nie była ()
@wiecejszatana:
1. antychryst będzie mówił ludziom to co będą oni chcieli usłyszeć - dlatego tak wielu ludzi woli słuchać antychrysta

2. jeżeli kk będzie chciało przetrwać to będzie musiało zabrać się za swoje grzechy, w rzeczy samej. To o czym się nie mówi to to, że kapłani to też zwyczajni ludzie, i też są kuszeni, i też ulegają skorumpowaniu przez szatana. Nie ma żadnego immunitetu dla kapłanów - są tak samo
Phallusimpudicus - @wiecejszatana: 
1. antychryst będzie mówił ludziom to co będą on...
1. antychryst będzie mówił ludziom to co będą oni chcieli usłyszeć - dlatego tak wielu ludzi woli słuchać antychrysta


Kto? Czyli bozia nie jest wszechmocna, nie poradzi sobie z antychrystem?

3. tak dla odmiany, polecam zapoznać się z tym co się działo w XIX wieku, kiedy ludzie po odrzuceniu chrześcijaństwa, znaleźli sobie nową wiarę pod postacią okultyzmu, zwierzęcego magnetyzmu, astrologii, magii i tak dalej.


A ja polecam zapoznać się z tym jak
Antychryst przyjdzie jako wielki humanista, od praw zwierząt praw kobiet

Kurde, czyli prawa zwierząt i kobiet są be a dobra bozia, a przynajmniej głoszący to KK, nimi gardzi. Dobrze wiedzieć, że dla osób lubiących swoje zwierzęta domowe, kobiet i panów postrzegających swoje matki jako coś więcej niż tylko prywatne pokojówki swoich ojców antychryst będzie ciekawszą opcją niż miłosierny KK.