Wpis z mikrobloga

Witam, dawno nic nie tworzyłem, także na szybkości, coś dla fanów gacka.

Sprawa nr 2. Ciągle myślę o reaktywacji projektu Choroszcz Fighters. Wpierw jednak porobiłbym poszczególne grafiki/klatki postaci, i dopiero zacząłbym podkładać pod kod. Więc możecie uznać, że projekt ciągle jest w fazie produkcji (co prawda, maksymalnie powolnej ale jednak) i jakoś tam sobie żyje pomalutku swoim życiem (kolejną postacią w kolejce będzie major w dresie i kaszkiecie #!$%@?)
Sprawa nr 3. Mam pytanie - czy ktoś ewentualnie kiedyś chciałby dołączyć do robienia projektu Choroszcz Fighters - w jedną osobę mega ciężko, kasy z tego żadnej, dużo pracy, a nie wiadomo jak wyjdzie (kiedy i czy uda się skończyć), bo to projekt amatorski. Samemu widzę, że nie daje rady i niestety, nie to lekko przerosło, zwłaszcza jeśli muszę chodzić do pracy i wykonywać normalne czynności jak ludzie w pełni normalni na rozumie poza pracą, i nie zaprzeczę, że przydała by się pomoc. o ile kiedyś grafikę poklatkowo ogarnę czy dźwięki, tak na kolejnym etapie, wbijania klatek pod silnik i kod mogą być trudności.
Pozdrawiam.

#kononowicz
Hitmanq - Witam, dawno nic nie tworzyłem, także na szybkości, coś dla fanów gacka.

...

źródło: comment_1614020724GDfLBaFoiCctCbR4b8jzsZ.jpg

Pobierz
  • 3