Wpis z mikrobloga

Cześć,
wiem, że podobne pytanie się pojawiło ostatnio, ale nie chcę śmiecić autorowi, a jednocześnie u mnie są odrobinę inne parametry. Jakie błotniki polecacie do opon 47mm, konkretnie 650x47. Rower to marin nicasio+. Ogólnie to myślałem o pełnych błotnikach z opcją szybkiego montażu/demontażu, ale rozważę każdą propozycję.
Z góry dzięki za pomoc.

#gravel #rower
  • 6
@T-SHIRTY_com_pl: Rower ogólnie raczej spoko. W zasadzie jedyna rzecz, która w pewnym sensie przeszkadza to microshift - daje się odczuć zmianę przełożeń. Ja też nie jestem specjalistą ani jakimś zapalonym rowerzystą, w każdym razie poza tą jedną "wadą", wszystko poza tym wydaje się całkiem OK (jak za tą cenę).
@T-SHIRTY_com_pl: powiem tak, zależy od nawierzchni. Na pewno komfort nie będzie taki jak na MTB, daje się odczuć na dłoniach/nadgarstkach, przy czym ja szukałem czegoś w miarę uniwersalnego, głównie do jeżdżenia po mieście (po nawierzchniach różnej jakości, krawężniki, itp), jednocześnie żeby dało się względnie szybko przemieszczać, a jednocześnie nie chciałem bawić się w kilka rowerów.
Zdecydowanie nie jest to komfort roweru typowo górskiego, więc dłuższe jeżdżenie po kamieniach, korzeniach, itp może