Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na spotkaniu z rozowa przez Badoo,na moje oko 7,5/10,moze 8 /10.O dziwio nie byla arogancka i spotkanie przebieglo w dobrej atmosferze.Co ciekawe studiowała kosmetologie,sprzedawala produkty zwiazane z uroda i byla modelka wiec temat szedl na poprawe wygladu.Twierdziła ze mozna zrobic wszystko,ze z brzydala da sie zrobic przystojniaka itp.
Mowiłem jej ze tak nie jest,ze pewnych rzeczy nie da sie zmienic i kazdy ma limity,tlumaczyłem jej tez ze wiele zawdziecza swoim genom i tym ze urodzila sie kobieta(byla bardzo za rozwojem osobistym,cos w stylu kołczing).
Najgorsze ze nie zapłacila za randke,mimowolnie sam za wszystko zaplaciłem i to nie malo.Gdy o tym gadalismy byla oburzona i mowila ze Polacy bywaja malostkowi w tym sensie(byla pół p0lka ale zachowanie jak typowa amazonka z plemion nadwiślańskich),ja no to ze jest wrecz przeciwnie ze to rodaczki sa rozszczeniowe,ze na Zachodzie czegos takiego nie ma ze kobieta za siebie nie placi,odpowiedziala na to krytyka Europy Zachodniej.
Jakie wnioski nasuwaja sie po tym spotkaniu?
Sa odrealnione i nie wiedza jak wyglada rynek matrymonialny z punktu widzenia mezczyzn plus wazne zeby zwracac uwage na co robia a nie mowia.Byla wyzsza ode mnie a mowila ze jestem wysoki i dobrze wygladam,nie napisala do mnie jak narazie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli nihil novi.
Ogolnie spotkanie bylo spoko,nie byla glupia i dalo sie sensownie pogadac.

#blackpill #przegryw #badoo #rozowepaski #p0lka
  • 16
Mowiłem jej ze tak nie jest,ze pewnych rzeczy nie da sie zmienic i kazdy ma limity,


@JediKnight: co ty piszesz. Możesz zmienić w sobie praktycznie wszystko. Nie ma brzydkich ludzi, są tylko tacy, których stać na poprawki i biedota. Kiedyś czytałem nawet o możliwości lekkiej modyfikacji wzrostu. O takich oczywistościach jak kwasy na ryj, rzeźbienie sylwetki, ujędrnianie, zmiana konturów twarzy, powiększanie dupy, odsysanie tłuszczu, wycinanie żeber w celu osiągnięcia talii osy
@JediKnight Polki są odklejone od rzeczywistości na rynku matrymonialnym, nie potrafią wczuć się w perspektywę mężczyzn. Niemniej wyjeżdżanie z tekstami o rozczeniowej postawie naszyń rodaczek na pierwszym spotkaniu to strzał w kolano, ona wzięła te uwagi do siebie.
@Mazurski_Separatysta: bez podawania przykładów możemy przepychać się w nieskończoność. Ja zostaję przy tezie, że z największego maszkarona jakiego znasz, niezależnie od płci, możesz osiągnąć efekt prezentera z tv. Już sama wizyta u dobrego fryzjera potrafi zmienić wygląd człowieka w znacznym stopniu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Oude_Geuze: no i dobrze, szanuję twoje zdanie choć moje jest zgoła odmienne. Jeżeli ktoś jest paskudny to bez bardzo kosztownych serii zabiegów nic się nie zmieni, a ci ludzie często nie dysponują takimi środkami. To jest ogólnie złożona sprawa, dużo siedzi w głowie ale to nie jest tak że po prostu trzeba zacząć myśleć pozytywnie, bo w pewnym momencie jest ciężko. A jeżeli komuś pomoże choćby tylko wizyta u fryzjera to
@JediKnight: Mówiłam to wiele razy i powtórzę tutaj, serio wierzycie, że kobiety na zachodzie płacą za siebie? Mieszkam wiele lat w Hiszpanii, jeszcze nie spotkałam koleżanki, która by za siebie płaciła.