Wpis z mikrobloga

Tagi są na nie wg. regulaminu. Reszta zależy od walorów estetycznych. No, ale niektórzy myślą, że każdy napis to tag ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@3nz0: Zaś restauracje/kawiarnie po prostu nie powinny być sieciówkami, chociaż w niektórych przypadkach (np. brak stopów w okolicy) zalecają by i takie obiekty akceptować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3nz0: Ja bym klepnął. Jest to ważne miejsce w życiu wsi, jak by nie patrzeć, gromadzą się tam ludzie, jest unikatowe.
@3nz0: bazgroły odrzuca się z automatu, nie ma sensu zgłaszać bo traci się nominację; restauracje natomiast w teorii powinny przechodzić jako "active local spot", ale w praktyce tak nie jest. podsumowując: place zabaw
h pr


@mikm76: tylko w Polsce sie odrzuca restauracje/kawiarnie... chyba ze... starbucks, on przechodzi hahah

W Holandii czy niemczech jest masa takich miejsc dodawana jako pokestopy, bo faktycznie tam "kreci sie zycie' , tylko u nas jesli nie jest to plac zabaw, boisko, siłownia albo cos religijnego, jest praktycznie spalone na wejsciu...

Sam sie przekonałem o tym bedac na wiosce, gdzie 1 z 14 nominacji weszła, chociaz wszystkie spełniały kryteria, a
niewiemjakiloginwybrac - > h pr

@mikm76: tylko w Polsce sie odrzuca restauracje/ka...

źródło: comment_1614015332SZaLxJEvpH8QFvwtth21VQ.jpg

Pobierz
@niewiemjakiloginwybrac: starbucks to sponsorowane poi, a takie bazgroły zostały zgłoszone w ingressowym early-game'ie (czyt. rok 2013-2015), a propos Holandii czy Niemiec, nei widzialem (może raz czy dwa max), żeby były tam POI w postaci restauracji, a mam już w wayfarerze sprawdzonych ponad 10k zgłoszeń
@mikm76: wyjeżdżam często do Holandii do pracy, od wiosek, poprzez większe miasta i widzę co tam się dzieje. Są tam dodawane zwykłe sklepy z serami, czy wędlinami. Często gęsto zwykły "posąg gipsowy" u kogoś w ogródku, czy krasnal ogrodowy... jest tego masa. U nas natomiast zaraz za takie coś dostaje się "ekspozycja tymczasowa" , "teren prywatny" czy "nie nadaje się". Mimo, że niektóre ekspozycje byłyby bardzo ciekawe.

Zawsze przechodzi natomiast "obojętnie
niewiemjakiloginwybrac - @mikm76: wyjeżdżam często do Holandii do pracy, od wiosek, p...

źródło: comment_161455124341yMqquxZe5PLqow0SVwH8.jpg

Pobierz