Wpis z mikrobloga

@Bounty: Oho, znowu flood umieszczany przez mędrca, który nie rozróżnia obecności na liście komitetu wyborczego od członkostwa w partii politycznej. Przezabawna ta #neuropa, jej przedstawiciele mają problem z ustaleniem czy są chłopcem czy dziewczynką, ale chcą wpływać na życie innych ludzi ¯\_(ツ)_/¯
@Jegwan: @Bounty: Panowie, nie zapomnijmy że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- zakaz rozwodów
- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- rozstrzelanie nieprzychylnych dziennikarzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy

A oszust @Asmo założył się o usunięcie konta, przegrał i konta nie usunął
@Bounty: Nie, Kaja Godek jest aktywistką ruchów prolife, które często reprezentują sobą oszołomstwo. Ani ona, ani Grzegorz Braun nie są libertarianami. I co, to zmienia coś w temacie rozpowszechniania przez ciebie kłamstw i naruszania regulaminu przez flood?
@Bounty: Kłamałeś pisząc, że Kaja Godek jest członkiem Konfederacji. Codziennie wrzucasz flood, żeby zebrać plusiki od innych neuropków. A zgłaszanie cię do moderacji ma taki sens jak donoszenie na gestapo, że w obozie ludzi mordują.
@Jegwan:

Należała nie należała. Jeden UJ. Miała ich poparcie.
Tak samo jak powiedzieć że Konfa to nie antywacki bo przecież Socha do nich nie należy. A to że współpracuje z Braunem to już uj z tym cnie?

A poza tym, jak coś ma swój tag to jak mnie pamięć nie myli to nie jest floodem, jak masz problem to se użyj czarnej listy.

@Serrrek:

Następnym razem niezapomnij dorzucić tam wzmianki
zgłaszanie cię do moderacji ma taki sens jak donoszenie na gestapo, że w obozie ludzi mordują


@Jegwan: No jeśli bosak dostanie kiedyś władzę to niewątpliwie przekonamy się jak to jest xD
@Jegwan:

A i ps.

Daily reminder, że konfederacja to partia katolickich szurów, którzy chcą całkowitego zakazu aborcji i publicznego biczowania osób homoseksualnych, oraz wprowadzenia państwa wyznaniowego 118/365


Ty weź mi pokaż gdzie tu jest coś o czyjej przynależności
@Jegwan: No tak, Kaja Głodek startowała z list konfederacji, ale nie była formalnie ich członkiem, przyznaje że się pomyliłem. Czy została wyrzucona ze względu na swoje antywolnościowe poglądy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
I powiedz mi, co ja do cholery mam wspólnego z neuropa?
@Bounty: Żeby zostać wyrzuconym z partii trzeba być jej członkiem. Zrozumienie tematu członkostwa w partiach politycznych i list zgłaszanych przez komitety wyborcze jak widać przerosło twoje możliwości intelektualne. Chce ci się codziennie wrzucać flood o konfederacji, piszesz o uczeniu dzieci o jakiś dewiantach... nie, nie masz nic wspólnego z #neuropa xD

@RandomowyMetal: Nie z tobą rozmawiam śmieszna dziewczynko, zainteresowany wie o co chodzi
Chce ci się codziennie wrzucać flood o konfederacji


@Jegwan: no chce mi się, i co?

piszesz o uczeniu dzieci o jakiś dewiantach

Masz na myśli to, że napisałem, że nastolatkowie powinni wiedzieć co to jest preejakulat i transseksualizm? No powinni, i co?

nie, nie masz nic wspólnego z #neuropa xD

No nie mam, gdyby ci się chciało zrobić jakiś research to byś zauważył, że często nie zgadzałem się z gwiazdami tagu