Wpis z mikrobloga

chyba zapomniales wziac lekow bo jakies zwarcie chyba masz xDDDD ewentualnie jezeli o 10 w poniedzialek jestes pijany to przemysl opcje odwyku czy cos bo nie wierze ze piszesz to na trzezwo xD

@dorotka-wu: Czy ty jesteś normalna czy o co ci chodzi, bo już straciłem zupełnie rachubę do czego się przypieprzasz.

ewentualnie jezeli o 10 w poniedzialek jestes pijany


@dorotka-wu: Nawet jeśli to kij cię obchodzi kiedy i co
Pomorzany to taki średni środek miasta. Na międzyodrzu są bo tam ogólnie ciężko z budową. To są tereny podmokłe i zalewowe. Na pogodnie od biedy idzie przeboleć bo działek są już tylko małe skrawki a nie całe połacie terenu po horyzont.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Same centrum to nie, ale występuje tam dość gęsta zabudowa, wieżowce, sporo bloków. Mieszkasz sobie na 11 piętrze w bloku i czujesz jak ktoś ognisko pali(niby nie wolno no
1. co jest zlego w ogrodkach dzialkowych?


@dorotka-wu: W tych których pokazałem to to, że są to slumsy a nie ogródki działkowe, a konkretnie to, że ludzie korzystają z nich w sposób w jaki zobowiązali się z nich nie korzystać.

2. jakie miasto to perla pulnocy?


@dorotka-wu: Bydgoszcz, ale jakbyś miała choć trochę inteligencji to byś wiedziała, że nie odnoszę się tutaj wprost do Bydgoszczy a po prostu poprzez analogię
Terany podmokłe? Łasztownia cała zabudowana jest, przystań na w.grodzikiej zbudowali. Chodziło mi to te tereny na wprost Wałów Chrobrego.


@wiktor12348: Wyspa Grodzka jest sukcesywnie zalewana i praktycznie cała jest terenem podmokłym. By coś tam wybudować to trzeba by wypalować cały teren i nawieźć gruntu. Dlatego masz tam jak narazie tylko plażę. Ogródki działkowe. W przyszłości będą tam szerokopojętę usługi sportu, kultury, rekreacji i turystyki ale bez większych zabudowań.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Mam nieprzyjemność mieszkać niedaleko. Jadąc z centrum w zimę wjeżdża się w chmurę smogu na początku działek, a wyjeżdża na końcu. Ludzie zamiast korzystać z tego tak jak powinni, czyli do sadzenia marchewek etc. po prostu tam mieszakją, zatruwając dużą część północy Szcsecina.
Co do:
" i gdyby #!$%@?ć te działki stamtąd, to byłoby mega atrakcyjne osiedle. A zamiast tego mamy wylęgarnię patusów" -> nie ma szans, ten twór jest
Mam nieprzyjemność mieszkać niedaleko. Jadąc z centrum w zimę wjeżdża się w chmurę smogu na początku działek, a wyjeżdża na końcu. Ludzie zamiast korzystać z tego tak jak powinni, czyli do sadzenia marchewek etc. po prostu tam mieszakją, zatruwając dużą część północy Szcsecina.


@kolejny_wolny_nick: @dorotka-wu: teraz rozumiesz? Czy to też muszę rozłożyć na czynniki pierwsze i tłumaczyć jak dziecku?