Wpis z mikrobloga

podoba mi sie diversity w d2:res

generalnie wszystkim postaciom sie przytylo co idzie w parze z moda na Fat Pride

zabojczyni mi pasuje jako chinka czikulinka, w koncu ninja to archetypowy skosnooki

palladyn no to coz, mimo ze wzorowany na sredniowiecznym rycerzu to jednak juz w orginalnym d2 byl jakis taki murzynowaty. to ze zrobili z niego uber niggera to wina tylko i wylacznie grafikow oryginalnego d2 poniewaz to oni niedoprecyzowali etnicznosci tej postaci

nekro - bardzo fajnie, uklon w strone starych wielbicieli d2 ktorzy tluka te gre od 20 lat. pewnie obecnie wielu z nich ma 50+ na karku wiec maja sie z kim utozsamiac

czarodziejka - taka girl next door, ladna z twarzy, biala czyli inteligentna (oczytana) troche przytyta ale na onlyfans znalazlaby darczyncow

barb - ojciec 5 dzieci, facet przezywajacy kryzys wieku sredniego ktory uwaza ze silownia i dieta zlozona z mielonego z ziemniaczkami sprawi ze czarodziejki beda na niego lecialy. moze sie podobac gejowskiej czesci odbiorcow d2:res

druid - klient Whole Foods Market, wyglada jak menel co jest zwiazane z jego przeszloscia kiedy to spozywal duze ilosci taniego wina niszczac przestrzen publiczna z reszta antifiarzy. pewnie bedzie krzyczal 'How dare you!' zabijajac mobki

no i w koncu ona, crème de la crème calej tej wesolej bandy - amazonka - przedstawicielka transow i calej reszty genderowych freakow. zapewne sama identyfikuje sie jako attack helicopter. dzieki niej gra dostanie specjalny rating LGBT-friendly

#diablo2 #diablo #diablo3
  • 8
@highlander nigdy nie grałem w Diablo 2 oprócz dema z 15-20 lat temu. Niestety po tym opisie już nigdy nie spojrzę normalnie na żadną postać po kupnie odnowionej wersji XDDD

A tak chciałem zagrać barbarusem, madżgą ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy drutem... XD

+