Wpis z mikrobloga

@Ciuralla1: No ja bym zapisywał te wszystkie jego zdjęcia z kolizji a jak już będzie na sprzedaż to się przypomni jaki to był super samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hejtel: trochę racji w tym jest, ale jakbyśmy mieli zabierać prawka każdemu kto stwarza zagrożenie dla innych to 80% kierowców nie mogłoby prowadzić. Z jednej strony masz młodych i gniewnych z drugiej starsze osoby z bardzo wolnym czasem reakcji, a pomiędzy nimi są ludzie bez podzielności uwagi i samochody w fatalnym stanie technicznym. Ostatnio jak zasypało Wrocław to ludzie potrafili mi siedzieć na zderzaku co przy awaryjnym hamowaniu czy pasach skutkowałoby
  • Odpowiedz
@zadymiarze: coś tam jeszcze miał, generalnie co chwile auto na warsztacie. ps. te 2 sytuacje w ciągu pół roku to mało xD xD Ja przez 10 lat miałem jedną o połowę mniej groźną
  • Odpowiedz
@Hejtel: raptem jedna stłuczka i lekko uszkodzona felga w czasie pierwszej zimy, nie każdy od razu jest zajebistym kierowcą, ale tak napisałeś o tym zabieraniu prawka, jakby miał stłuczki pare razy w miesiącu XD
  • Odpowiedz
@zadymiarze: przecież napiąłem to z przymrużeniem oka xD Ale musze przyznać i z doświadczenia wiem, że pierwszy rok to się człowiek serio oswaja z jazdą, a później to jest jak nie wiem z chodzeniem, wsiadasz i jedziesz do celu..a tu typ zdał prawko, jest przy hajsie więc ma wywalone w to auto i jeździ jak wariat, bo nie ma przypadków xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hejtel: BMW M2 czip do ponad 500 koni, tył napęd. Takie auto nawet doświadczeni kierowcy mają problem opanować. Będzie się nim non stop #!$%@?ć, ale stać go na to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz