Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uprzedzam, że to dość kontrowersyjne.
Ciągnie mnie do nastolatków w przedziale wiekowym 16-19 lat. Dodam, że nie widzę siebie w roli matki czy kury domowej, nam dobrą pracę i lubię swoje życie. Mam 28 lat i mój gust nie zmienił się od czasów licealnych. Obecnie spotykam się z 17-letnim chłopakiem i jest cudownie. Czy moje podejście jest normalne?
#nastolatki #niebieskiepaski #zwiazki #seks #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603272f0267126000a876477
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli obie strony są powyżej 15 roku życia i wyrażają zgodę na stosunek, znając wszystkie jego zasady, to nic nienormalnego w tym nie ma. Tym niemniej warto się zastanowić, czy takie potrzeby u Ciebie nie wynikają z lęku przed starszymi mężczyznami i ich oczekiwaniami. Zawsze najlepiej skontaktować się z dobrym seksuologiem :D
  • Odpowiedz
@bulwapospolita: @AnonimoweMirkoWyznania: W naszym społeczeństwie przyjęło się, że to kobieta jest zazwyczaj młodsza. Spotykanie się w tym wieku z 16-18 latkiem to dla mnie coś dziwnego. To jeszcze dzieci/młodzież. Zwał jak zwał - nie są emocjonalnie dojrzali. A spotykanie się z o tyle młodszym gościem nie wiem, czy dobrze prognozuje na przyszłość. Choć znam związki, w których facet jest dużo młodszy to jednak kształtowały się one dużo później.

Wyskakanie się
  • Odpowiedz