Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DzonySiara: to zależy dla kogo to ma być. Bo jak dla siebie do domu, to zwracaj uwagę na wygląd i czy podoba Ci się jak klikają. Jak nie kupisz jakiejś marketowej firmy to nie ma znaczenia seria i producent. Patrz na producentów np: Schneider, kontakt Simon, berker, Legrand, gira, jung. To jest szeroki zakres, od tanich do drogich.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strigiformes: dla siebie szukam, i właśnie chciałbym żeby fajnie klikamy a nie stukały na pół domu, ale to chyba przez internet nie sprawdzę i trzeba będzie się udać do sklepu stacjonarnego żeby zobaczyć i dotknąć fizycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DzonySiara: nom, jedyna opcja to sprawdzić. Polecam znaleźć hurtownie elektryczną w okolicy, tam zazwyczaj mają stanowiska z osprzętem do przetestowania. Szukaj hurtowni:
Alfa elektro, elektryk, magma, kopel, onninen, grodno, nowa electro.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DzonySiara: też mam Simon 10 w mieszkaniu. Taka seria "deweloperska", ma tylko kolor biały lub beżowy, ramki tylko plastikowe w tych kolorach. Jakbym miał od zera coś wybierać to bym poszukał też innych typów. Na pewno coś ładniejszego i lepiej klikającego idzie znaleźć. Łatwość montażu to moim zdaniem sprawa drugorzędna przy doborze dla siebie. Montujesz raz, używasz i patrzysz na to codziennie przez wiele lat.
@DzonySiara Simon jeżeli chodzi o zaciski jest spoko, ale design porażka, mi osobiście się nie podoba nic od nich.
Ospel jest ok z wyglądu, ale zaciski wg mnie tragedia.

Schneider i Legrand mimo marki to takie marketowki bardziej,bo nigdzie indziej tego nie widać prócz marketów.

W domu mam ospel impresja, i bardzo dobrze wyglądają.

Jak będziesz szukał żarówek ledowych to nie idź w osrama albo Philipsa, chyba że nie masz jakichś wymagań