Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy, stoję przed wyborem #sluchawki , myśle nad bezprzewodowymi dousznymi i dylemat wyglada tak: poważnie myślałem nad jabrami elite 65t bo można je dostać za 300zl i opinie maja solidne, ale widzę tez opcje elite 75t których cena już jest o 200zl wyższa i to pół kafla to już jest dla mnie taki totalny maks i jednak wolałbym wydać mniej i tu pojawia się pytanie, czy warto? Nie ukrywam ze wolałbym wydać mniej, oba modele maja super opinie i są chwalone i właśnie mam mętlik. A może wybrać coś innego? Jak tak to co. Pls help. Taguje jeszcze #akcesoriagsm #bezprzewodowe może #elektronika #sprzetaudio #audio #muzyka #jabra
  • 5
@4nietwojinteres4: jabry elite 65t i jestem super zadowolony. Mogłyby być minimalnie mniejsze ale nie jest źle. Teraz prawdopodobnie kupiłbym 75t właśnie z tego względu + większa bateria (a pare razy zdażyło mi się je rozładować) no i ze bardzo potaniały oba te modele względem tego co było gdy publikowałem wpis.
@4nietwojinteres4: tzn powiem tak, jak widze teraz to można 65t wyrwać już od 220ziko, za 75t musiałbyś zapłacić 2x tyle, deal w sumie średni, bo jednak te słuchawki nie są 2x lepsze, raptem tylko kilka poprawek. To wszystko zależy jak stoisz z kasą i na czym zależy Ci najbardziej. Jak chcesz cena jakość to bierz 65t. 75t to byłyby dla mnie po prostu słuchawki bezprzewodowe totalnie kompletne.