Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. SONGMICS magnetyczny stojak na przyprawy zestaw 4 szt.
⠀ ⠀ Cena: 34.09 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260618_100100

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. UGREEN obudowa dysku 2,5” [10 TB] SATA HDD/SSD USB-C 3.1
⠀ ⠀ Cena: 65.59 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260617_190047

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. Zestaw 2x Młynków do Soli i Pieprzu Gucass 200 ml z Ceramicznym Mechanizmem
⠀ ⠀ Cena: 29.99 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260616_190046

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. Columbia Steens Mountain kurtka polarowa [rozmiar M]
⠀ ⠀ Cena: 112.34 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260616_150106

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. Worki na odchody 100 sztuk
⠀ ⠀ Cena: 27.39 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260612_111106

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki znajdują się na mojej grupie/stronie FB

1. Mike Oldfield - The Songs Of Distant Earth CD
⠀ ⠀ Cena: 16.49 zł
⠀ ⠀ Magazyn: PL
duxrm - Witam, dzisiejsze promocje z przedmiotów wrzuconych na #duxrm
Wszystkie linki...

źródło: Zbiorcza_20260611_142800

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam.
Mirasy wujas ma telefon Doogee V Max Plus bydlak waży dobre pół kilo.
Gdzie szukać jakiegoś uchwytu samochodowego do takiej cegły?

Aledrogo, majfrendy z grubsza przejrzane, ale może ktoś na mirko coś wie kojarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#android #telefon #smartfon #uchwytysamochodowe #uchwyt #uchwytnakokosy #akcesoriagsm #doogee #doogeevmaxplus #chinskiesmartfony
CzarnoksieznikzAngmaru - Witam. 
Mirasy wujas ma telefon Doogee V Max Plus bydlak waż...

źródło: 007nWY4aghZukQL83O3Vru0-4.fit_lim.size_1050x

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polećcie etui to nurkowania z telefonem (zdjęcia/filmy).

Faworyt (też z polecenia) to Spigen A610, ale może jest coś ciekawszego?
Szukałem Shellbox'a, ale u nas ciężko dostępny w wersji obsługującej telefonu z przyciskami głośności z prawej i lewej, a o wersji bluetooth się naczytałem, że nie warto, bo piloty zdychają

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spigen A610


@husky83: Nie warto na telefon - miałem coś takiego i generalnie ekrany dotykowe wariują pod wodą. Skończyło się na kupnie aparatu fotograficznego.
  • Odpowiedz
Mireczki, stałem się posiadaczem #samsung #galaxy #s21 i w związku z tym chciałbym się Was podpytać, jakie akcesoria polecacie. Szukam następujących:
1) etui (wcześniej użytkowałem cały czas firmę Spigen i byłem zadowolony, iść dalej w to, czy macie coś lepszego do polecenia)
2) szkło hartowane czy folia? Co lepiej się sprawdzi w przypadku czytnika linii papilarnych wbudowanego w ekran?
3) adapter z USB C -> Mini Jack 3.5mm. Różne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamzil: Co do ładowarki weź oryginał, można dorwać za 89zł i jest chyba najlepsza.
Oryginalna folia jest już założona od kupna telefonu i jest całkiem spoko.
  • Odpowiedz
do telefonu kiedyś dostałem huawei freebuds 3
niedawno po jakimś czasie nieużywania jedna słuchawka gra jakby przygłuszona

próbowałem resetować, hard resetować, odparowywać, parować ponownie, nic nie zadziałało
polecacie coś zrobić? na gwarancje nie można oddać bo były do telefonu, jakiś serwis pomoże?

#huawei #bluetooth #sluchawki #akcesoriagsm #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

słyszał ktoś o firmie White Diamonds produkującej Etui-plecki do bardzo ograniczonej ilości telefonów?
przyszedł mi dziś Xs i taka lipa jest na rynku, tylko od nich mi się podobają
na żadnej stronie nie ma ani jednej opinii

#telefony #akcesoriagsm #gsm #iphone #iphonex
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirasy, stoję przed wyborem #sluchawki , myśle nad bezprzewodowymi dousznymi i dylemat wyglada tak: poważnie myślałem nad jabrami elite 65t bo można je dostać za 300zl i opinie maja solidne, ale widzę tez opcje elite 75t których cena już jest o 200zl wyższa i to pół kafla to już jest dla mnie taki totalny maks i jednak wolałbym wydać mniej i tu pojawia się pytanie, czy warto? Nie ukrywam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@4nietwojinteres4: jabry elite 65t i jestem super zadowolony. Mogłyby być minimalnie mniejsze ale nie jest źle. Teraz prawdopodobnie kupiłbym 75t właśnie z tego względu + większa bateria (a pare razy zdażyło mi się je rozładować) no i ze bardzo potaniały oba te modele względem tego co było gdy publikowałem wpis.
  • Odpowiedz
  • 1
@4nietwojinteres4: tzn powiem tak, jak widze teraz to można 65t wyrwać już od 220ziko, za 75t musiałbyś zapłacić 2x tyle, deal w sumie średni, bo jednak te słuchawki nie są 2x lepsze, raptem tylko kilka poprawek. To wszystko zależy jak stoisz z kasą i na czym zależy Ci najbardziej. Jak chcesz cena jakość to bierz 65t. 75t to byłyby dla mnie po prostu słuchawki bezprzewodowe totalnie kompletne.
  • Odpowiedz
Witam! Robię dzisiaj zamówienie zbiorcze na akcesoria "Spigen" z amazon.de, żeby nie płacić za wysyłkę 6 euro. Brakuje mi 1-2 osób. Ktoś chętny? Wysyłka paczkomatem, płatność z góry lub pobranie albo odbiór osobisty Wrocław/Kalisz. Pozdrawiam! #spigen #akcesoriagsm #smartfon #smartfony #teampixel
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shymeq7: No i co w związku z tym? Napisz, że szukasz ludzi, którzy też chcieliby ten asortyment tej firmy bo na razie to pochwaliłeś się, że robisz większe zakupy w sklepie Spigen na amazon XD
To ja też się pochwale, dziś robię zakup na jedną sztukę akcesoriów marki Baseus
  • Odpowiedz
Mirki jest w stanie ktoś polecić ładowarki i kable jakiejś firmy, najlepiej z polski żeby doszło w miarę szybko? Przerzucam się na usb-c wraz z przesiadką na mate 20 lite i będę potrzebował zakupić troche stuffu

#android #usbc #huawei #akcesoriagsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach