Wpis z mikrobloga

@NewsKanabis: Śmierć Przypisana Marihuanie: Czego nie Mówi się w Wiadomościach Wiemy tyle, że nikt nigdy nie umarł bezpośrednio z powodu przedawkowania marihuany. Dowody przedstawił nie jaki sędzia Francis Young w 1988 roku, który jednocześnie przeanalizował dowody......https://trawka24.pl/smierc-przypisana-marihuanie-czego-nie-mowi-sie-w-wiadomosciach/

#smierc #przypisana #marihuanie #wiadomosciach #newskanabis #cannabisnews #wykopjointclub #narkotykizawszespoko #supertrawka #trawka24 #420kultura #420palacze #420polska #420swiat #420news
  • 13
@NewsKanabis: no dokladnie, tam samo jak ciezko przedawkowac nikotyne, palac papierosy. Po latach jednak dym, ktory niesie za soba szereg substancji smolistych, moze dac sie we znaki, bardziej niz ten z papierosow (wedlug wstepnych badan). Ciezko zbadac dokladna szkodliwosc, bo ludzie palacy ziolo tez czesto pala tyton. Szkody fizyczne mozna zminimalizowac waporyzacja, a szkody na psychice sa ciezkie do oszacowania, takze lepiej uwazac.
szkody na psychice sa ciezkie do oszacowania, takze lepiej uwazac


@gekon9633: znam ludzi palących od ponad 30 lat, są już dziadkami. Nic im nie jest, bardziej młodzieżowych dziadków nie znam xd
@gekon9633: no prozieloni beda wciskać że bezpośrednio z przedawkowania nikt nie umarł ale nie powiedzą o tym że bezpośrednio po zapaleniu było tysiące przypadków kiedy ktoś podjął jakąś decyzję pod wpływem i celowo się #!$%@?ł lub nawet przez przypadek naćpanym tym syfem podejmujac decyzje. Nie wspominając już o ludziach ktorzy gineli przez zielone pośrednio przez to że zniszczyli sobie paląc psychikę i odbierali sobie zycie (skad sie wzial jak wiadomo magik)
@NewsKanabis: no ja ci też mogę przedstawić dowód że od zakupu cyjanku i podrzucaniem go w ręce nie umarł nikt co nie jest dowodem że nie można się przez niego przekręcić. Poza tym udokumentowanych ataków serca po zapaleniu było tysiące i to well known fact, nie wspominajac o ludziach którym #!$%@? i sami sie zabili
skad sie wzial jak wiadomo magik


@FarmaceutaAmator: zły przykład, on akurat walił wszystko

dowód anegdotyczny o zerowej wartości


@Jakis_Leszek: wierz w co chcesz. W/w dziadek nie ma schizofrenii i tym podobnych chorób psychicznych. Niestety nie ma długotrwałych badań na ten temat
@GeDox: na jaki temat? Na temat indukowania zaburzeń psychicznych przez mj albo zwyczajne psucie przez nią psychiki? No są i to od lat znany temat. Zwolennicy mj na wykopie nawet o tym nie wiedza i jest w takiej sytuacji „a dej badania”, jak cos to zapraszam do przeszukania internetu albo najprostsza rzecz, zapytanie o to lekarza psychiatry. Pozdro
@FarmaceutaAmator: czytałem dużo badań na ten temat, akurat mj interesuję się już dosyć długo. A lekarze psychiatrii twierdzą:

Marihuana – narkotyk, a nie używka

Marihuana jest narkotykiem – czyli substancją uzależniająca.

Idąc tym tokiem rozumowania, kawa i papierosy też są narkotykiem, a nie używką. Mimo to są legalne.
@GeDox: ehhhhh temat terminologii rozwijalem juz tutaj sto razy wiec mi sie teraz nie chce ale to co teraz robisz jest typowe, setki razy bylo ze marihuana jest narkotykiem i ludzie ktorzy nie mogli tego przyznac mowili o kawie papierosach az nawet o cukrze i wodzie. Narkotyk wywodzi sie od greckiego „narcos” czyli odurzenie dalej mi sie nie chce sry
ludzie ktorzy nie mogli tego przyznac mowili o kawie papierosach az nawet o cukrze i wodzie.


@FarmaceutaAmator: ale ja przyznaję, że to narkotyk. Tylko dlaczego nie jest w tej samej kategorii co kawa i papierosy? Też odurzają.
@GeDox: mierzenie szkodliwosci na podstawie jednego przypadku to glupota, ja znam kogos kto dostal po ziole schizofrenii. Czy to oznacza, ze ktos z nas klamie? Nie po prostu kazdy organizm jest inny. Poslugiwanie sie przykladem snoop dogga czy dziadka anonima to wlasnie w skrocie dowod anegdotyczny.

Juz to pisalem wczoraj, przyklad wypadlem z 5 pietra i przeżyłem nie potwierdza tezy, ze takie akcje koncza sie ze skutkiem smiertelnym.
@GeDox: dlatego, ze ziolo zazwyczaj robi z Ciebie glupka zmulonego. Po kawie mozesz byc troche przyspieszony, fajki troche uspokajaja, alkohol po 1 czy 2 piwach malo co czujesz, mozesz sie napic i sie nie upic. Marihuana jest takim narkotykiem narkotykiem, dlatego ze nie da sie praktycznie zapalic i sie nie zjarac. Tak samo jak wciągasz fete, bierzesz mdma itd, praktycznie zawsze cie #!$%@?. Ciezko jest kulturalnie jarac po prostu. Szkodliwosc mierzy