Wpis z mikrobloga

Siema potrzebuję rady od graczy PS4, pierwszy raz w życiu nabyłem używana konsole i chciałbym Was zapytać w co warto zagrać. Teraz leci Wiedźmin 3, myślałem później o Red Redemption 2. Wczoraj przeczytałem bardzo fajna opinię o Far Cry 3, a wcześniej o tym nie słyszałem. Jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o gry na konsole. Dzięki za każde polecenie.
#ps4
  • 5
@lycha911: Detroit Become Human jest genialna
Spiderman jest świetny

Dwie gry po których nie spodziewałem się zbyt wiele, ale mega mnie zaskoczyły na plus.

A wieśka kupiłem, pograłem 2h i mi się znudziło, chociaż z przyzwoitości kiedyś go muszę przejść xD
@lycha911: Ja mam od stycznia uzywane ps4, ale ja lece bardziej w tytuly w ktore na pc nie pogram, czyli: spiderman, uncharted (poki co kolekcja, 3 czesci wydane na ps3 pierwotnie), planuje ghost of tushima jeszcze, god of war, nie zapominam o grach obslugujacych play link, bardzo fajna rzecz do pogrania w wiekszym gronie: wiedza to potega, to jestes ty
@hpiotrekh Wiesiek dość mocno mnie wkręcił, robię go powoli chłonąć każda historię.

@imo0mfg Wiedza jest grana cały czas ze znajomymi. Był to jeden powodów do zakupu konsoli, jeszcze muszę zobaczyć To jesteś Ty.
Popatrzę recenzje tytułów co podałeś. Planowałem też God of War.
Ktora część call od duty jest najlepsza?
@lycha911: na temat coda sie nie wypowiem, bo akurat gralem w te stare bardziej - te nowe sa malo interesujace, nie wspominajac juz o casualowym multiplayerze (nie liczac warzone, ale w to gralem na komputerze). Z far cry to polecam 5 czesc, na prawde spoko klimacik. Niemniej jednak FC polecam pod katem gry na komputerze, bo tak jak wspominalem PS4 mam tylko do tych tytulow, ktore na pc nie wyszly (mam