Wpis z mikrobloga

@TheKa kupiłem z 2 gry na PSP, i ojciec powiedział że wydałem wszystkie pieniądze już.

Zdziwiłem się, ale uwierzyłem.

No, ale przynajmniej odpłacił się po paru latach
  • Odpowiedz
@TheKa: Dostałem nowe łóżko i biurko. Z obu korzystałem do 20 roku życia bo łóżko było 1,5 osobowe a biurko 2m x 1m. Ale w cholere mi żal dzieciaków, których hajsy z komunii były #!$%@? na jakieś pierdoły nie dla nich.
  • Odpowiedz
@TheKa: jakoś 3 miesiące po komunii rodzice oświadczyli mi, że cała kasa poszła na moje utrzymanie i kieszonkowe xd a kilkanaście lat później, gdy poprosiłam ich o dołożenie się jakieś 70 zł do leków bo miałam rozwaloną wątrobę, to ojciec darł się na mnie ze 3 godziny że ciągnę tylko od nich pieniądze [żyłam ze swoich pieniędzy od kilku lat], i że tylko konsole i pleystejszyn mi w głowie [ostatnim razem
  • Odpowiedz
Za moje kupili odtwarzacz VHS. I wielce sie cieszylem bo dokładnie to chciałem wiec w sumie tak jakby nie zabrali tylko kupili to co i tak chciałem kupic wiec win- win
  • Odpowiedz
@TheKa: Ja na komunię dostałem używane radio na kasety, i to był chyba jedyny prezent, nawet przyjemności liczenia nie miałem ale chociaż mogłem sobie głośno puścić nową kasetę Slums Attack
  • Odpowiedz