Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę gdzies wyrzucić gniew na alkoholików a konkretnie jednego z rodziny, do łba mu nie potrafi dojść, że powinien się leczyć, na odwyku wytrzymuje tydzień, podobno "nie wie co pisać" w tym zeszycie jaki mają do terapii, chyba o uczucia chodzi. Jedyne o czym potrafi mówić to jakie jedzenie było, że małe porcje.Nie mając pieniędzy na powrót sobie ucieka z tego odwyku na gapę pociągiem. Uważa, że moze pić co tydzień(kiedyś to w ogóle codziennie), jest to cudowne zjawisko ponieważ nie ma żadnych pieniędzy, ale mnóstwo patoznajomości, więc wychodzi codziennie się przejść i szuka okazji, czasem nie znajduje, ale w weekend często się udaje. Potrafił ostatnio zabrać kartę matki i wybrać kasę na picie. Jest to przypadek absolutnie beznadziejny. Nigdy nie widziałam żeby oglądał cokolwiek w internecie o nałogu, o ośrodkach, jak sobie radzić z głodem, nigdy, tylko jakieś pierdoły na yt, kiepscy, kabarety, oszołomy polityczne. #feels #alkoholizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603174ac267126000a87635c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: I ciągle ma gdzie wracać? Już dawno powinien stracić taką możliwość - paradoksalnie dla własnego dobra, ale też dla dobra tych, których wykorzystuje.
Nie jestem specjalistą, ale wg mnie istnieją przypadki beznadziejne - przynajmniej takie widziałem na terapii. Chcę wierzyć, że każdy ma w sobie jakiś mechanizm samozachowawczy, tylko u niektórych jest on gdzieś bardzo głęboko
@KrolWlosowzNosa: byłem tam, widzialem, to jest dobre dla zajechańców poza społeczeństwem. I bez zmiany otoczenia taka terapia a'la Monar nie ma sensu. oczywiscie moze isc, skonczyc terapie, przesiedziec na hostelu poł roku pracujac ale jak wróci to sie #!$%@? w 3 sekundy
@AnonimoweMirkoWyznania: krul ma racje - jedyny bodziec to odciecie od domu i kasy, nic inengo nie zadziała. Moze isc do osrodka z ultimatum, ze jak wyjdzie sam to