Wpis z mikrobloga

@WykopekBordo: Z jednej strony mówisz, że Seba nada się tylko do pracy na budowie, ale jednocześnie sam o sobie mówisz, że Twoją jedyną perspektywą jest Januszex, w którym właśnie z takimi Sebami byś robił. W czym się więc czujesz lepszy?
I jeszcze to #!$%@? Twojego współrozmówcy, że za 1000zł/msc to się dwójke dzieci wychowa. Tu pokłon dla Ciebie, że zdajesz sobie sprawę, że wydatki są dużo większe.
#wykopek #wykopekbordo
  • 22
woją jedyną perspektywą jest Januszex, w którym właśnie z takimi Sebami byś robił.


@kiszczak: Ja miałem problemy z nauką od przedszkola, więc na razie nie byłem w stanie zdobyć wyższego, ale pracujemy z moją psycholog nad ustaleniem, co jest tego przyczyną, bo nigdy jej nie ustalono. Mi chodziło o to, że po co rząd inwestuje w zasoby ludzkie, kiedy automatyka tak szybko postępuje? Np. taki Amazon już chce zastępować ludzi robotami,
@kiszczak: No nie do końca, bo mogę wykonywać jakieś proste prace w excelu czy pracować w callcenter, ale nie chcę, bo i tak słabo płacą, więc nie warto, jak dla mnie. Kiedyś w przychodni pulmonologicznej był taki UberSeba, co się ciągle zachowywał jak jakaś małpa, darł ryja przez okno do jakiejś koleżanki w stylu "EEE MORDO EEE" (xD), mówił, że pracuje na budowie i że ma syna w wieku 16 lat,
czemu ja mam się dorzucać z podatków na jego dzieciaka?


@WykopekBordo: A czemu pracujący uczciwie ludzie mają się dorzucać do Twojego leczenia, skoro nie pracujesz i nie odprowadzasz uczciwie podatków? Jak widzisz takie myślenie zawsze doprowadzi do absurdu.

No nie do końca, bo mogę wykonywać jakieś proste prace w excelu czy pracować w callcenter


@WykopekBordo: Ale nie możesz na budowie. A "sebek" może, tak więc się zeruje( ͡° ͜
Pracowałem na umowie o prace, więc miałem ubezpieczenie


@WykopekBordo: A no to sorry. Cały czas mówisz, że Ci się nie opłaca za 2k robić, więc wyszedłem z błędnego założenia, że nie pracujesz. Co do przydatności w porównaniu do Seby podtrzymuję swoje zdanie( ͡° ͜ʖ ͡°)