Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Cześć! Dziś zapraszam Was i proszę o wykopanie Żeberka BBQ z piekarnika, które będzie umiał zrobić każdy

Jest to mój zmodyfikowany przepis na żeberka, który dzięki modyfikacjom stał się jeszcze łatwiejszy do zrobienia. Mam nadzieję, że materiał się Wam spodoba :D W powiązanych oczywiście wersja pisana

Zachęcam do tego aby chwalić się tym na mirko jak przygotujecie coś ode mnie oznaczając mnie oraz tag #kuchniamg78

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
MG78

_____________________________________

#kuchniamg78 - mój tag do obserwowania lub czarnolistowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - #kuchniamg78

Cześć! Dziś zapraszam Was i proszę o wykopanie Żeberka BBQ z p...

źródło: comment_1613809862PIXoduaxWhrQaKVigm9AAb.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@MG78: gdzieś u nas kupujesz żeberka? Ja ostatnio się strasznie zraziłem do żeberek, były tak #!$%@? tłuste, że chochlą odlewanej tłuszcz ( ͡° ʖ̯ ͡°) a brałem od zychowicza.
  • Odpowiedz
@KolegaPatryk: Ja mięso zazwyczaj kupuje w sklepach Kamiński. Z żeberkami jest tam jednak dość średnio, tzn czasem zdarzają się spoko ale to tak 1/3. Zazwyczaj po prostu są bardzo chude. Mają też żeberka extra takie razem z boczkiem, ale ich nie polecam bo są właśnie tłuste bardzo. Dużo większa szansa na fajne żeberka jest na stoisku mięsnym z Auchan, ale to też trzeba obserwować jakie się trafiają.
  • Odpowiedz
@MG78 Nie wiem co to za czary, ale obejrzałem chyba każdy Twój filmik na YT i prawie po każdym mam ochotę iść do sklepu i przygotować to samemu. Oglądam sporo kanałów o gotowaniu, w tym zagranicznych, ale te Twoje dania wyjątkowo trafiają w mój gust ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyne czego unikam to kumin, który często się pojawia w daniach mięsnych, ale za każdym razem jak go
  • Odpowiedz
@MG78: mistrzu wrzuć coś bez mięsa. Polacy mają problem bo zakwaszają organizm mięsem codziennie, a powinno się jeść raz w tygodniu. Jeszcze głupcy się śmieją z tych co rezygnują z mięsa, a ten kto próbuje, lepiej się czuje.
  • Odpowiedz