Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tym?
Dla mnie to zwykłe kocopoły.
Już widzę jak u nas składka będzie kosztować 400 zł. Gdzie w Ameryce ludzie mieszkają w przyczepkach i ich nie stać XD. To tutaj ma być inaczej?
Dwa, wystarczy zobaczyć ile kosztuje OC do samochodu, i jak wygląda jak z naszej winy walniemy w coś i rosną składki. Ma być inaczej jak będziemy ciągle chorzy na coś?

Ja się jakoś nie znam na wydatkach na medycynę, ale biorę to na logikę. Nie ma sensu porównywać Singapuru, bo tam mają sporo większe PKB.

#polityka #prawica #lewica #4konserwy #neuropa #nfz
d4wid - Co myślicie o tym?
Dla mnie to zwykłe kocopoły.
Już widzę jak u nas składka b...

źródło: comment_1613809279IkXQuQtm2bPIIcnJWreBgX.jpg

Pobierz
  • 6
Dwa, wystarczy zobaczyć ile kosztuje OC do samochodu, i jak wygląda jak z naszej winy walniemy w coś i rosną składki.


@d4wid: No ale takie są zasady ubezpieczeń OC. Czytałeś kiedyś umowę? Z czym masz problem?

Ma być inaczej jak będziemy ciągle chorzy na coś?


@d4wid: to zależy, jaką umowę podpiszesz. Poza tym, system Singapurski jest naprawdę dobry, nie wiem dlaczego nasz system musi być kopią socjalistycznego. Od lat nie
@qluch: odpowiem najkrócej: w przypadku ciężkich chorób, gdzie koszt leczenia przewyższa kilkaset złotych, zwierzę najczęściej się usypia. Jak w ogóle można zestawiać to obok siebie, trzeba być Korwinem ( ͡° ͜ʖ ͡°)