Wpis z mikrobloga

@andre3000: #perfumy. Jest już prawie 2 w nocy. Wróciłem lekko podpity lecz chciałem się z wami czymś podzielić. Dzięki uprzejmości @Nicholas_Urfe odebrałem dekant z Ganymede. Jako że moja 10 letnia córka to mój pierwszy tester zapodałem zapach na nadgarstek. Zapytałem co sądzi. Oczy jej się otworzyły jak talerzyki, uśmiechnęła się i powiedziała, że pachnie to jak wakacje. Nie mogłem się nie zgodzić też miałem podobne skojarzenie. Natomiast mój 2 tester - żona nie mogła wyjść z zachwytu jak to pięknie pachnie. Zachwytów nie było końca. Poszedłem na melanż i jak rozmawialiśmy raz przez fona dalej ten zapach zachwalała. Nawet do snu sobie go psilknela. Stwierdziła, że to najlepszy zapach jaki kupiłem od dłuższego czasu. Ostatnio tak się zachwycała i komplementowała Br540. Ten zapach mnie urzekł jak nic od dawna. Zdecydowanie będę myślał nad flakonem. Aż żal, że mam tylko 10ml. Zdecydowanie wart sprawdzenia, trwałość bardzo dobra, do tej pory znacznie wyczuwalny a psikalem się o 16 plus trening plus melanż. Uważam go za bardzo uniwersalengo, do biura, wieczorne wyjście czy Daily scent. Kobietą będzie się podobał, nie mam co do tego wątpliwośći, jak dla mnie to nowy powiew świeżości i wart swej ceny. Dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@Eustachiusz: trwałość uważam za bardzo dobrą bo jeszcz z rana go na sobie wyczuwam a teraz jak moczę dupsko w wannie to z kontaktem z wodą dalej się odzywa, nie można mu nic zarzucić będziecie zadowoleni, zapach warty każdej złotówki
@studentskyyy: Br540 też jej się bardzo podobał lecz jest malutki przy Ganymede, to ile się wczoraj nasłuchałem jak pięknie pachnę nie było końca, nad Br540 tak się nie wywodziła więc polecam, to jest #!$%@? panty dropper ( ͡° ͜ʖ ͡°)