Wpis z mikrobloga

@TestoDepot: @Kupiec_z_Konstantynopola: Raz trafiłem na taką fes brzydką z mordy, na garso pisali że słabo, ale rzeczywistość przekroczyła pesymistyczne oczekiwania. Ale sobie pomyślałem, nie po to 40 km jechałem żeby nie poruchać, nie patrzyłem za bardzo na twarz i było spoko, kończyłem ją od tyłu, ciało idealne jak dla mnie. Nie ma co wybrzydzać, często takie z brakami w wyglądzie nadrabiają warsztatem, chociaż to nie reguła
Nie ma co wybrzydzać, często takie z brakami w wyglądzie nadrabiają warsztatem, chociaż to nie reguła


@albertbranka: z jednej strony tak, ale z drugiej one się potem uczą, że frajer jak już przyjdzie to i tak zapłaci chociaż nie jest za bardzo atrakcyjna i potem nawet z serwisem będzie już gorzej. Ja wychodzę z założenia takiego, że nie po to płacę kapustę żeby mi coś nie grało.
@TestoDepot: To może ja tak mam, ale jak brzydsza to sobie nie żałuje i jeszcze dłużej mogę. Z tymi ładniejszymi to jakoś tak nieśmiało i delikatniej zawsze. Ogółem to nie brak mi pewności siebie, ale jak laska jest bardzo ładna to mnie onieśmiela trochę
Z tymi ładniejszymi to jakoś tak nieśmiało i delikatniej zawsze. Ogółem to nie brak mi pewności siebie, ale jak laska jest bardzo ładna to mnie onieśmiela trochę


@albertbranka: a ja to akurat nie - wiem, że jest płacony hajs i nie ma opcji, że mi nagle powie, że mi nie da XD, więc zupełny luz i bez stresu, z wieloma bardzo fajnie się także rozmawia i były takie, które dały np.