Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #audi

Co mirki sądzą o cenach Audi A3 8p?

Ostatnio oglądam sobie je i widzę że za auta z początku produkcji trzeba dać nawet 12k pln za jakieś mocniejsze wersje. Tu dla przykładu 1.6 MPI:

https://www.facebook.com/marketplace/item/869026917254548/

Mam na oku tanie 2.0 TDI z 2003 roku, spoko wyposażony z potwierdzonym przebiegiem poniżej 200k, silnik BKD i zastanawiam się czy kupić, wypróbować i ewentualnie pogonić dalej bez straty.
  • 9
@peja_ricardo12: z drugiej strony ładne auta szybko znikają. Ostatnio znalazłem A6 C5 z 1999 roku za 6000 pln, 2.4 benzyna, od nowości w Polsce, grzane fotele, gaz i hak - wszystko to co potrzebuję. Po trzech godzinach od wystawienia cena 7500 pln...

Eh, muszę znaleźć coś dużego co pociągnie lawetę albo coś małego i względnie świeżego z gazem, tragedia jest teraz z tym xD
w jaki sposób potwierdzony przebieg?


@Dejwi996: kupili ją w Niemczech jako nową i odsprzedali swojej kuzynce tutaj. Ogólnie widziałem to audi za dzieciaka bo kiedyś przyjechali nim do Polski.

@jestemaro: jakbym miał na wersję 3.2 to kupiłbym jakieś Ducato albo Boxera na bliźniaku i nie musiałbym ciągać przyczepy. Za 9k nie mogę utrafić dobrej lawety a jak coś jest to znika w 5 minut.
@aarahon: BKD spoko, ale to diesel, mialem taka i na 340kkm musialem ogarnac pompowtryski i dwumas, pociaglo po kieszeni. I uszczelke pod glowica bo padla chwile pozniej. Aktualnie przekroczyla 400kkm u znajomego. Turbo nadal ori, ale troche juz kopci.
@SpokojnyPan: no jak ją na żywo obejrzałem to nie nadaje się żeby później puścić ją za lepsze pieniądze. Fabryczny hak mi się podobał ale jak odpaliłem silnik to raz że odpalał długo to później chodził jak benzyna na trzech cylindrach i za chwilę się uspokajał. Odpuściłem sobie bo mam jeszcze miesiąc a wolę kupić sobie jakiegoś busa z wywrotem albo lawetę.