Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie do osób które mają platynę w #finalfantasy VII Remake. Udało się komuś dostać tą paczkę avatarów za zdobycie platyny? Bo nie wiem gdzie do nich napisać (na stronie supportu nie ma żadnego odnośnika do chatu z jakimś pracownikiem PlayStation)
#ps4
  • 15
@epicreturn: a to miało przyjść w formie klucza na maila? Bo jak tak to często tak bywa że niektórzy nie dostają a w teorii powinni. Podobnie chyba było z człowiekiem pająkiem gdzie po wbiciu platyny chyba przychodzić mail z kodem na awatar ale nie wszyscy go dostali.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@palegoldsnake: pytanie mam odnośnie tego maila, trzeba mieć jakoś ustawienia prywatności na publiczne czy jak? Mam wszystkie zgody pozaznaczane i nic nie przyszło (za spidermana jak pisałem też a platyną siedzi już jakiś czas)
@palegoldsnake: napisałem już wczoraj na maila na adres pomoc@pl.playstation.com
Dostałem ticket czy jak to się nazywa z informacją, że konsultant skontaktuje się ze mną wciągu 24h chociaż wątpię w to bo pisałem wczoraj, więc pewnie najwcześniej dostanę info w pon-wt (#!$%@?)
Tymczasem Square, odpisało mi w ciągu 1h z info, że to nie ich akcja tylko Sony rozdaje te kody