Wpis z mikrobloga

Stało sie. Moja córka ma chłopaka. Podobno wychowawczyni widziała ich jak się całują... Nie jestem w stanie tego rozchodzić. Nawet nic nie powiedziała, nie przedstawiła go nam tylko musieliśmy dowiedzieć się tego od innych osób. Nie wiem jak zacząć z nią rozmowe. W tym wieku ja nie miałem dziewczyny, ba nawet o tym nie myślałem. Doradźcie coś. Czekać aż sama powie, czy zagadać pierwszy? Czy tego chłopaka powinienem zaczepić czy poczekać aż sama go przyprowadzi? No i czy mam powiedzieć żeby rodziców przyprowadził?
Podpowiedzcie coś...
#zwiazki #dzieci #milosc #rodzice #zawiedzenirodzice #pierwszamilosc #pytanie
  • 16
@Apollowho: Poczekaj aż sama córka Ci powie. Dla nastolatków takie pierwsze związki to taka tajemnica, coś intymnego z czym chcą być na początku same, to coś bardzo wrażliwego. Nie wypytuj, nie rób aluzji, nie prowokuj do rozmowy. Jak już sama powie to nie zachowuj się jak ojciec terrorysta, tylko zaproś chłopaka na obiad, bez rodziców - co to za pomysł w ogóle. Bądź normalny, miły, opanowany. Niech córka ma w Tobie
@Apollowho u nas nie dość, że wychowawczyni widziała, to udało jej się zrobić zdjęcia buziaków ( ͡° ʖ̯ ͡°) trochę śmieszne, trochę nie
A dzisiaj powiedzieli, że z tym gościem strasznie rozrabiają w dwójkę, jak Bonnie I Clyde