Wpis z mikrobloga

#ilejestpolitykiwtygodnikuneuropa to oddolna inicjatywa oceny zawartości treści politycznych w cotygodniowym znalezisku Tygodnik Neuropa. Oceniamy każdy podpunkt w poszczególnych działach tematycznych.

Dlaczego to robimy? Moderacja konsekwentnie odrzuca zgłoszenia braku tagu #polityka, dlatego zdecydowaliśmy się w przystępnej formie przedstawić, jaki udział w znalezisku mają treści o charakterze politycznym.

Tygodnik Neuropa wydanie 16

Polska - 2/4
Europa - 4/9
Bliski i Środkowy Wschód - 0/4
Azja - 1/2
Afryka - 1/6
Ameryka Łacińska - 2/3
Ameryka Północna - 1/3
Oceania - 0/2
Ekonomia i gospodarka - 0/2
Nauka i Technologia - 0/3
Idee, Kultura, Społeczeństwo - 0/3

Ocena: 27%

===
#wykop #polityka #4konserwy #neuropa #moderacjacontent

#ilejestpolitykiwtygodnikuneuropa - obserwuj lub czarnolistuj
L3stko - #ilejestpolitykiwtygodnikuneuropa to oddolna inicjatywa oceny zawartości tre...

źródło: comment_1613742522I95QF6WDaRohKXTKMbTaX2.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
na wykopie kształt i zawartość tagu #polityka nigdy nie była stosowana do wydarzeń politycznych w krajach daleko od nas.


@babisuk: a USA to kraj daleko od nas, czy blisko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3stko: wyniki wyborów w danych krajach to top tematy z perspektywy tychże państw - nowy rząd w Kosowie to najważniejsze info z ich perspektywy. Tak jak informacje o przegłosowaniu przepisów sankcjonującego/odbierającego pewne prawa.
  • Odpowiedz
#ilejestpolitykiwtygodnikuneuropa to oddolna inicjatywa oceny zawartości treści politycznych w cotygodniowym znalezisku Tygodnik Neuropa. Oceniamy każdy podpunkt w poszczególnych działach tematycznych.


@L3stko: popieram utworzenie tagu!

może jak zaczniecie czytać to coś tam z wiedzy o świecie do was dotrze przy okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wy to serio czytacie? Lel, ja myślałem ze to są takie jaja xD. Ktoś to naprawdę czyta?


@Flypho: poświęciłem się dla Was. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz