Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@SynGromu Być może zainteresuje Was znalezisko

(Tu był meme z serialu Chernobyl)
@k1fl0w: @Neubert: @gromota: tak się zastanawiam jak to jest że jesteście wręcz dumni z możliwości używania tych list do manipulacji a z perspektywy wyglądacie jak kółeczko wzajemnego lizania się po mosznach które bez manipulacji nie miałoby prawa istnieć? Napiszcie proszę jak to jest mieć gumowy kręgosłup moralny? Zawsze chciałem to wiedzieć a teraz mam okazję Was zapytać - obyście byli równie chętni odpowiedzieć.

Inb4 seksualne fantazje prawakoidalne czy inne próby ośmieszania/wyśmiewania ciężkich pytań - te próby już nudne są i w sumie nie4 działają a jedynie utwierdzają w powyższym przekonaniu.
Inb4 to nie manipulacje bo wykop pozwala xD
Inb4 ad personam.
Inb4 zanim zgłosicie za atak do funfli w moderacji udzielacie odpowiedzi bo tak wypada, jesteście już dużymi chłopczykami, w tej kwestii możecie mi zaufać.

Konkrety.

CC: @SynGromu @L3stko @mrbarry @DurzyPszypau @plackojad
#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 75
@login-jest-zajety

Inb4 zanim zgłosicie za atak do funfli w moderacji


Nie mam kolegów w moderacji

tak się zastanawiam jak to jest że jesteście wręcz dumni z możliwości używania tych list do manipulacji


Nie wiem, skąd to wnioskowanie. Nie jestem ani twórcą tej listy i szczerze mówiąc osobiście korzystam z niej wyjątkowo rzadko, co możesz łatwo zweryfikować.

tych list do manipulacji


To jest mirkolista.
N.....t - @login-jest-zajety 

Inb4 zanim zgłosicie za atak do funfli w moderacji

...

źródło: comment_1613720313frtdFdmB5wuaNch4LAfRt4.jpg

Pobierz
@SynGromu

celowo mnie i innych pomijacie


Owszem, wzorujemy się na Szymonie z Wojny Idei, który identyczny zabieg stosował i nadal stosuje na swojej mirkoliście.

https://web.archive.org/web/20200829024009/https://mirkolisty.pvu.pl/list/DoBifrw1p2Ab1WSw

Twórca mirkolisty mógł zmieniać uprawnienia zapisanych użytkowników i nie wołać użytkowników, których nie ma ochoty.
N.....t - @SynGromu

celowo mnie i innych pomijacie

Owszem, wzorujemy się na Szym...

źródło: comment_1613720998qz6nxUfGMiEOQ2hxqsKjGr.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@SynGromu: bycie wołanym by zakopać znalezisko to właśnie manipulacja głosami, wiec nie udawaj że chciałeś być wołanym w innym celu.

@steemm: ale fikoł xD xD xD ogarnij że nie piszę o zasadach wykopowych tylko ogólnie. Zwoływanie do wykopywania to też manipulacja. Modyfikowanie listy to już gruba manipulacja. No pluć wam w pysk to mówicie że deszcz pada.
@Neubert: nie wrzucaj mi wytycznych moderacji bo to już odbiłem we wpisie
@login-jest-zajety

nie wrzucaj mi wytycznych moderacji bo to już odbiłem we wpisie xD


Dlaczego miałbym tego nie robić?

Jak ci się wytyczne moderacji nie podobają, to usuń konto.

Wytyczne moderacji są uzupełnieniem regulaminu i my jako Neuropa go przestrzegamy.

Jakoś jeszcze nikt z nas nie dostał bana za wołanie z listy, więc przestańcie zadawać nam pytania, tylko męczcie moderację/administrację, która jak widać nie ma problemu z naszą działalnością.

Elo
Zwoływanie do wykopywania to też manipulacja.


@login-jest-zajety: no nie jest manipulacją bo wykopanie nie ma negatywnego skutku jeśli informacja jest prawdziwa i rzetelna, odkopać informacji zakopanej już się nie da. Robienie fikołków że listy neuropy są złe jest słabe, każdy może sobie stworzyć listę chętnych do zapoznania się ze znaleziskiem, wojna idei robi listę i jakoś nie zauważyłem żebyś miał o nią ból dupy.
@login-jest-zajety: To jeśli wejdę na znalezisko, bo ktoś mnie do niego zawołał, to mam gumowy kręgosłup moralny?
Nie, zawołanie do znaleziska nie jest zobowiązaniem do wykopania. Sam wykopuje tylko to, co faktycznie uważam za warte polecenia i patrz, jakoś nikt mnie nie wycina z listy. Serio, tak bardzo nie chcesz przyznać, że po prostu tyle ludzi popiera takie poglądy, w przeciwieństwie do twoich, i stąd ta projekcja?
że po prostu tyle ludzi popiera takie poglądy


@TenTypZez: racja jeden z postów koroluka poparło prawie czy ponad 5 tysięcy wykopków xd. Szkoda, że jakoś później ta sztuczka już mu się nie udała. Białek pogorził paluszkiem czy to jednorazowe testowanie botów było? Serio wierzycie, że ktoś oprócz was może łykać takie manipulacje?

WYKOP dzieki lewarom zrobił się niczym TVPIS gdzie możesz usłuszeć przekaz tylko jednej strony.
@VrubeL: No to zobacz sobie sondażowe wyniki, które też potwierdzają, że to "straszne lewactwo" to po prostu normalność i większość społeczeństwa, w przeciwieństwie do kucy konfederatów. Btw podoba mi sie ta definicja manipulacji. JEżeli nie zgadza się z prawackim światopoglądem, to musi być manipulacja i kłamstwo xD

W ten sposób można uwiarygadniać prawackie fejki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bycie wołanym by zakopać znalezisko to właśnie manipulacja głosami, wiec nie udawaj że chciałeś być wołanym w innym celu.


@steemm: Ponoć wołacie aby zainteresować znaleziskiem? W takim razie to czy ktoś takie znalezisko wykopie czy zakopie nie powinno was interesować.
Może zacznijcie wołać w ten sposób: "Wołam użytkowników, którzy wykopią i pomogą mi przeforsować treść na główną"
ty wziąłeś bez popity 211 informacji nieprawdziwych bo pasowały do twojej oblężonej twierdzy xD


@steemm: tak a co? a teraz zrób fikołka jak to wasz ulany idol zgarnia 5 tysięcy plusów bo o tym pisałem ale jak zwykle nie zrozumiałeś. @TenTypZez: No to zobacz sobie wyniki, które potwierdzą, że to straszne prawactwo to po prostu normalność i TVPIS ze swoim przekazem jest fajne xd