Wpis z mikrobloga

Trzymajcie się tam na tym Palantirze, nie oddawać akcji grubasowi, jeszcze wyjdziemy z tego na prostą!

@Burglar wszyscy już wiedzą, że zarobiłeś na shorcie, gratuluję. Wiem, że stosujesz starą sztuczkę funduszy, najpierw szort żeby wyleszczyć ulicę, a potem po same jajca na longa.

Pozycja: 500 akcji #pltr do emerytury ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gielda
mamodwagenicnieosiagnac - Trzymajcie się tam na tym Palantirze, nie oddawać akcji gru...

źródło: comment_16136784310qiAGgo7ycQDH4OACmwskr.jpg

Pobierz
  • 7
@Siman: Oczywiście, że HODL, ten tydzień to tylko szum i przesadna reakcja. Grubasy się ładują all-in teraz, tylko czekali na takie masowe wyleszczanie, zobaczymy co się stanie jak instytucjonalny akcjonariat wyniesie 50%+, a jak instytucja kupuje to trzyma latami zmniejszając praktyczny free float. Coś czuję, że dzisiaj Ark Invest załadował z 5mln+ akcji. Nic się nie zmieniło, wciąż jest to bardzo innowacyjna firma z ogromnym potencjałem na przyszłość. Powiedziałbym, że nawet
@Siman: @mam_odwage_nic_nie_osiagnac:
Oczywiście, że się zmieniło postrzeganie firmy, Palantir miał wyniki. Powiedział tam między innymi, że w 2025 oczekuje 4 miliardów przychodów. Powodzenia w inwestowaniu w firmę za 50 mld, która za 5 lat będzie miała 4 miliardy przychodu, czyli z 80 C/Z pewnie xD