Wpis z mikrobloga

Oczywista oczywistość o której każdy wie ale mimo to napiszę.
Szczur Kononowi za mieszkanie nie płaci.
Ale przecież Konon może zrobić tak żeby nie płacić za prąd czy wodę i odetną. Wiadomo Konon bez tego da radę.
Szczur już niekoniecznie dlatego na miejscu Konona brałbym go na przetrzymanie bo i tak Szczudlak by musiał te zaległe rachunki opłacić żeby robić lajty i się umyć. Szczur jest debil ale i tak by wykalkulował że wynajęcie kawalerki i płacenie za wszystko drożej wyjdzie niż opłacenie zaległego prądu czy wody w Belwederze, która tak naprawdę bardziej Szczurowi jest potrzebna do życia niż Kononwi.
Dziwię się że Konon jeszcze na to nie wpadł, w sensie że są o to wojny, wystarczyło by żeby odcięli i Konon siedział cicho, Szczur by długo nie wytrzymał w takich warunkach i by wszystko opłacił.
Może skończyło by się wypominanie Szczura że on rachunki płaci w tonie roszczeniowej.
Konon powie chcesz mieć prąd do lajtów, to go opłać. Tyle.
P.S
Dzisiaj szczur na którymś gniocie, albo na tym lajcie powiedział że jak coś to on okno zabierze to co wstawił jak się będzie wyprowadzał:)
#kononowicz #suchodolski
  • 20
@RudaBrona: moim zdaniem tak nie do końca bo o rachunki są wojny i potem Szczur na gniotach gada o tym jaki to on dobry jest bo zapłacił za to czy za tamto.
Moim zdaniem jakby Konon siedział cicho i czekał do odcięcia mediów to wtedy taki Szczur by zmiękł bo Konon by przetrzymał różne warunki, Szczur niekoniecznie. Może to by go jakiejś minimalnej pokory nauczyło.
@RudaBrona: sam fakt że to wszystko jest bardziej Szczurowi potrzebne jak dla mnie na bank miało by wpływ tylko wystarczyłoby żeby Konon siedział cicho i nie robił wojen o rachunki.
Raz, drugi by odcięli to by się Szczur chociaż nauczył pilnować terminów wpłat bo by w końcu zajorgał że jak odetną prąd to trzeba dopłacić za podłączenie 150zł dodatkowo do zaległych rachunków.
Tyle że ten debil nie ma o tym pojęcia
@dizel81: prąd też opłaca struś, gdyby te przygłup, przeliczył ile go kosztuje utrzymanie knura, plus kasa którą knur jeszcze od niego wyłudza, to pewnie w końcu zdecydowałby się wyprowadzić, ale major jest zbyt leniwy i zbyt głupi żeby to zauważyć
@helmut789: major nie wyprowadzi się bo nigdzie się nie utrzyma, pomysl jak właściciel mieszkania przychodzi sprawdzić kwadrat a tam #!$%@? gównem moczem i rozpuchem. Major może żyć tylko na jakiejś melinie
@dizel81 Szczur ma u knura dożywotnie i bezwarunkowe mieszkanie. Wykorzystuje w ten sposób gejowską, prawdziwą miłość. Konon go kocha i nigdy go nie wypuści.
@helmut789: no to policzmy, i nie zapominaj że oni tam ciągle się dogrzewają farelką i nawet w lecie palą w piecu węglem, który też trzeba kupić.
Liczmy 5 lat. Kawalerka nie wiem ile w Białym no ale liczmy 400zł do tego prąd no niech będzie ze 100zł max na miesiąc w bloku, masz 500zł, nie wiadomo jak z opłatami za ogrzewanie i wodę bo różnie to bywa ale najczęściej trzeba dopłacać,
Tyle że bardziej mi chodziło w tym wpisie o to że jakby Konon inaczej postępował ze Szczurem i nie przejmował się odcięciami tego i tamtego i siedział cicho to Szczur by szybko miękł i zrozumiał że nie ma nic za darmo, a tak to on ciągle udaje że to dzięki niemu domek drewniany jeszcze jakoś funkcjonuje bo gdyby nie Suchy to nie byłoby niczego.
Do tego duża część ludzi zapomniała że Szczur
@dizel81 To wszystko i tak bez znaczenia. Knura interesuje tylko żeby struś tam był. Nic więcej. Po za tym nie posądzalbym ich o planowanie i myślenie o jakichkolwiek wydatkach na życie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Racja, pomyliłem, myślałem o jednym, a pisałem o drugim no ale i tak mało kto rozumie o co mi w tym wpisie chodziło.