Wpis z mikrobloga

@tomasz-es: @derincon: @pawel8989: @Chlejus: @Diumen: ja miałam podobna sytuacje z mailami z dpd. Akurat się składało, ze faktycznie czekałam na jakieś paczki. Dostałam mail, ze kurier nie zastal mnie w domu i jeśli chce to mogę odebrać paczkę w jakimś magazynie dpd albo opłacić ponowną próbę doręczenia. Z lenistwa wybrałam opcje opłacenia ponownej próby doręczenia (trzeba było podać dane karty), ale ze byłam trochę zirytowana sytuacja, napisałam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirasKo-Kalwario: hosting i domena na fałszywe dane to nie problem. Konto bankowe założone pewnie na jakiegoś rosyjskiego bezdomnego co robi za słupa. Pieniądze pewnie wyciągają na kilka razy od razu po transakcjach i co jakiś czas zakładają nowe konta. Jasne, namierzyć na pewno jakoś by się dało, ale to już by musiała być większa i skoordynowana akcja.
  • Odpowiedz
@tomasz-es: Trollowałem jednego przez cały dzień, udawałem kompletnego idiotę, który chce wysłać towar i otrzymać pieniądze podając numer karty i kod, tylko, że niby mam problemy techniczne i nie ogarniam w ogóle telefonu. Podawał mi różne domeny i za każdym razem coś wymyślałem. Kazał wysyłać screeshoty, to preparowałem je, że niby na stronie nic nie ma i jest biały ekran, a to kazał mi skorzystać z innego urządzenia, albo wyłączyć antywirusa.
  • Odpowiedz