Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kempes: na wykopię to codziennie też śmierć jakiegoś niżowego aktora, piosenkarza, pisarza, dziennikarza czy c--j wie kogo - pewnie 1/3 z tych nekrologów z płomiem z głównej kojarzę, ale może ja z piwnicy za mało obserwuję świat...
  • Odpowiedz
czemu do Onetu się nie przyczepisz?

https://twitter.com/OnetWiadomosci/status/1362299572475752453?s=19


@kulass: najbardziej mnie przeraża że 93 osoby dały ci plusa XDDD My wolni ludzie mamy tak że jak coś nam się nie podoba to tego nie czytamy i możemy się do tego nie d---------ć. G---o mnie obchodzi o czym sobie Onet pisze ¯\_(ツ)_/¯ mogą i artykuły o sraniu do ryja na główną wrzucać.

Z telewizją publiczną jest jednak ten problem że z własnej
  • Odpowiedz
@Morf: wolne media! wolne media!
Ale telewizja publiczna może pisać tylko to co ja akceptuje.
Jak rozumiem atakowanie TVP za bycie tuba propagandową parti rządzącej tak tu już wam ten wasz antyklerykalizm na mózg padł ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wolne media! wolne media!

Ale telewizja publiczna może pisać tylko to co ja akceptuje.


@kulass: Widzę nadal nie rozumiesz różnicy pomiędzy medium które sponsoruję (telewizja publiczna) a tym które nie wyciąga z mojej kieszeni nawet złotówki. Od tego pierwszego mam prawo wymagać, drugie niech se robi co chce bo mamy "wolne media" ;).

Analogicznie jak wpłacam składki na Patronite składki na różnych twórców to mam święte prawo im bezpośrednio jak i na wykopie pisać co robią c-----o a
  • Odpowiedz
@Morf: Jeśli informacja pojawiła by się w tv to fakt mógłbyś o to płakać, ale informacja pojawiła się na portalu a nie w głównym wydaniu wiadomości. A co ma do tego antyklerykalizm to że gdyby to była informacja o śmierci 33 letniego radnego z tej miejscowości to nawet nie zwrócił byś na to uwagi.
  • Odpowiedz