Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad monitorem, który posłuży mi do pracy/oglądania filmów na PC oraz pogrania na konsoli #ps5

Nie znam się na tych różnych matrycach itd. myślę, że nie jestem też osobą, która zobaczy jakąś znaczną różnicę w kontraście kolorów jeśli nie będę miał dwóch monitorów obok siebie, dlatego nie zależy mi na najwyższej technologii :D

Wymagania:
- 4k (skoro konsola czasem obsługuję tę rozdzielczość, to raczej warto już pomyśleć o tej rozdzielczości)
- minimum 24 cale
- fajnie jakby cena była niższa niż 1500zł - chyba, że coś fajnego jest też do 1000zł

Przy okazji kolejne pytanie, może ktoś kto używa na zmianę PC/Konsolę mi podpowie - jak najwygodniej zrobić, aby używać jednych głośników tu i tu?
Aktualnie mam tak, że mam jakieś kupo-głośniki pod USB i musiałem odłączać i podłączać do urządzenia, które chcę używać.
Najlepszym rozwiązaniem byłyby głośniki w monitorze, ale pewnie mało jest takich modeli?

#monitory #pytaniedoeksperta
  • 9
@lastro: W sensie max klatek to często jest 60 na konsoli (niezależnie od rozdzielczości) - wiem, że w paru grach jest możliwość 120 klatek, ale jest to raczej rzadkość jeszcze.

Hmm a jakby pójść w drugą stronę i pomyśleć o telewizorze jako "monitorze" xD?