Wpis z mikrobloga

@hajterbystrzaka: Niech robi co chce, on współtworzył z Czeczetkowiczem Konona . Pewnie mu jakieś gimbusowe gadki robią jak większość , ktozy zaczęli oglądac Konona jak wprowadził się Suchodolski i później.
@hajterbystrzaka: Co mnie obchodzi większość, to nie jest pacynka, że ma robić to co chcą gimbusy, które nie mają pojęcia co na czym polega absurd Szkolnej tylko jarają ich aferki na poziomie trudnych spraw.
Niech robi co chce, jest ostatnią osobą do której mam jakikolwiek problem z uniwersum. Nigdy się nie sprzedał i widzi w Kononie naturszczyka jak Himilsbach z Maklakiewiczem czy ludzie z filmów braci Kondriatuk.
@hajterbystrzaka: Konon wszystkich zwyzywał i zgłosił. Chyba mało jeszcze wiesz. Czeczetkowicz nie utrzymuje z nim kontaktu bo narobił brudów na Czerniawskiego i zgłosił ich na policje.
Niemiecki nie traktuje go poważnie tylko jak postac z Monty Phytona dlatego chodzi tam od 15 lat od czasu do czasu, a nie robić big brothera.
Większej bzdury nie słyszałem z tymi reklamami- gdzie on ma niby te reklamy wstawione na Profesorze Tomaszu? mi nie
@Baciar93: A najlepsze jest to że widziałem jak messi napisał tylko : Czy tu komentarze są usuwane ? Komentarz wisiał 10 minut nawet były odpowiedzi . Wchodzę teraz a komentarza już nie ma . Czy to jest obraźliwy komentarz ? Raczej nie latex się zrobił ten cały niemiecki tyle . Dokładnie jak mówisz
@hajterbystrzaka: no i mam odpowiedź kim jesteś. Gość od Messiego, kolejnego typa co stwierdził, że na kononie da się zarobić i zrobi kanał. Teraz biega za suchodolskim pewnie się w nim #!$%@?
@ACE41: Żeby mi ktoś żonę tak zwyzywał to bym tylko przyszedł tam 1 raz żeby mu w łypę zaj.. Tyle to niezły big brother publiczne ośmieszenie żony a ludzie pamiętają :D Jeśli by miał resztki honoru to by tam nigdy nie przyszedł taka prawda . Pozdro :D
@hajterbystrzaka: Weź nie odwracaj kota ogonem i nie skupiaj się na jakiś pobocznych epizodach. Od 2006 roku Kononowicz zrobił bardzo wielu osobom problemy. Zgałaszał nawet Niemieckiego, że mu pieniędzy na czas nie wypłacało z Kononowicz Oryginał. Branie tego śmiertelnie na poważnie to tak jakby wierzyć w opowieści Konona.Minęło troche czasu i rozeszło się po kościach, to nie sa baby żeby płakac nad sobą. To on z Czeczetkowiczem go wymyślili i wciąz
@hajterbystrzaka: Bie oglądam Messiego i innych atencjuszy żerujących na hajpie Konona. Teraz typek biega po lasach za Suchodolskim- nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby poświęcać na to swój czas ale widocznie ma tak nieciekawe życie, że musi to robić.
PS no powiedz mi gdzie te pieniądze, które nazarabiał Niemiecki na Kononie od 2006 roku. Jakoś tego nie widzę i wydaje mi się, że to Twój wywór fantazji.
@ACE41: Prowadzimy konwersację , oskarżyłeś kogoś o jakieś zarobki na kononie i się myliłeś , więc ty nie obracaj kota ogonem i przyznaj się do błędu . 2 sprawa ja to wszystko wiem co napisałeś o Czeczetkowiczu i Niemieckim bo szkolną oglądam od dawana . Ale prawda jest taka że kononowicz sam się wypromował jak startował na prezydenta , a poboczni ludzie tylko poprowadzili tą karierę w jakimś stopniu . A