Wpis z mikrobloga

bo kowal to prosty chłop i nie działają na niego jakieś bajery. Oglada ta hiszpańska ligę i wie ze Barca jest w dołku, więc skoro w lidze ostatnio meczy się ze średniakami to takie PSG ja rozgromi.


@Dziglipaf: O, gdyby to było takie proste. Liverpool grał piach w lidze ostatnio, a takie RB Lipsk rozpykał bez problemu.
  • Odpowiedz
@beniu89: ja tak wczoraj obstawiłem właśnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Że PSG i Lipsk, a tu niestety nie pykło. W ogóle kurs na PSG był 4.00 w STS jak stawiałem, aż żal było się nie pokusić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Narcyz_: Z przepowiedniami Kowala jest jak z wizjami Jackowskiego. Częściej się myli ale raz na jakiś czas trafi. Dwa razy stawiałem kupony pod jego "pewniaczki" i dwa razy nie siadło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dziglipaf: Rzeczywiście, 7 zwycięstw z rzędu to poteżny dołek...

@mlodydronik: chodzi mi bardziej o styl w jakim grają, o morale. To nie jest ta drużyna która jeszcze 2 lata temu grala piekny futbol, teraz ich mecze to męczarnia.

@Dziglipaf: O, gdyby to było takie proste. Liverpool grał piach w lidze ostatnio, a takie RB Lipsk rozpykał bez problemu.

@beniu89: to prawda :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@beniu89: polemizowałbym z tym "bez problemu". W dalszym ciągu LFC ma problemy ze stwarzaniem sytuacji pomimo wyraźnej przewagi. Obie bramki po wielbłądach obrońców Lipska. Do tego w obronie też przytrafiały się błędy, a Alisson znów był bardzo niepewny w grze nogami. Oczywiście Liverpool zagrał lepiej niż ostatnio w lidze ale nie była to jakaś zmiana o 180 stopni.
  • Odpowiedz