Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szanowni Państwo,
Czy uważacie, że powinienem wpisywać gówno pracę w CV? Mam 25 lat obroniony licencjat, doskonały język angielski oraz francuski, chciałbym uderzyć do jakiegoś korpo, ale jedyne doświadczenie zawodowe jakie mam to praca jako kelner, barman oraz na produkcji. Czy odstraszę potencjalnego pracodawcę jak wpiszę, że ostatnie 2 lata #!$%@?łem w fabryce na 4 brygady? :/
#pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602c59b8759204000a526b8a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Ze jeszcze nikt nie napisal - jak umiesz oprocz angielskiego dodatkowy jezyk to szukaj roboty gdzie szukaja kogos z wymaganym francuskim i angielskim. Niektorym firmom zalezy tylko na tym - pozostale rzeczy wymagane na stanowisku doucza. Moze to byc wsparcie sprzedazy czy jakis helpdesk. Szukaj tez ofert z calego kraju, bo mozesz znalezc cos zdalnie.

Jezeli chodzi o wypenienie CV - wpisz wszystko, pracodawca zobaczy ze nie siedziales na dupie
@AnonimoweMirkoWyznania do pierwszych poważniejszych rekrutacji po studiach wpisywałem takie gówno-prace. Głównie po to, żeby rekrutujący widzieli, że coś robiłem a nie siedziałem na dupie. Do tego jakieś kompetencje, choćby miękkie sobie potwierdzasz. Potem jak już miałem bardziej specjalistyczne doświadczenie to już nie wpisywałem jakichś pierdół. Tylko opisz to jakoś rozsądnie.
@AnonimoweMirkoWyznania: i teraz pisze się Resume, a nie Cv ;P

To pisze się pod dane stanowisko, a nie jedno i wysyła wszędzie gdzie popadnie. Pytanie, czym chcesz się zajmować. Są takie stanowiska w kropo - nazwijmy to entry-lvl, gdzie wszystkiego Cię nauczą. Patrz np to:
https://www.pracuj.pl/praca/cdd-kyc-officer-with-french-krakow,oferta,1000646827
Jakie tu masz wymagania? Zainteresowanie tematem - czyli po prostu tydzień researchu robisz przed rozmową o pracę i elo.